Historia picia Brada Pitta

przejdź do komentarzy

Od dawna ma problem?

brad pitt brad pitt/© Fame/Flynet
Brad Pitt (52 l.) przedstawiany jest dzisiaj jako alkoholik, który zniszczył swoją rodzinę. Mężczyzna miał pod wpływem alkoholu urządzić swoim najbliższych karczemną awanturę na pokładzie prywatnego samolotu.

Zobacz: Istnieje video przedstawiające KŁÓTNIĘ Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Jeśli pogrzebiemy w przeszłości Brada, dowiemy się, że problem z uzależnieniem miał on od dawna. Sam aktor, jego była żona i wiele ich znajomych publicznie mówiło o jego problemem z narkotykami, który miał jeszcze podczas małżeństwa z Aniston. Ponoć z niego wyszedł, ale jak wiadomo, jest to choroba, z której nie można wyleczyć się raz na zawsze.

Informatorzy twierdzą, że Pitt popijał od lat, jednak w ostatnim czasie zaczął tracić kontrolę nad swoim zachowaniem. Stał się agresywny.

Stary, umarłbym z zatrucia alkoholowego, gdybym pił jak tych dwóch - tak imprezowanie Brada i Quentina Tarantino skomentowała osoba pracująca z nimi na planie Bękartów wojny.


Są ciekawe, te amerykańskie gwiazdy. Życie Brada to whiskey, a ona jest zabawną dziewczyną. Tworzą zabawna parę - magazynowi Closer powiedział Richard Bohringer, który pracował z Bradem i Angeliną przy filmie By The Sea.


Zobacz: TYCH RZECZY NIGDY NIE MOŻESZ POWIEDZIEĆ DZIECKU!

Popieracie teraz decyzję Angeliny?

 


Historia picia Brada Pitta

Historia picia Brada Pitta

Historia picia Brada Pitta

Historia picia Brada Pitta

Historia picia Brada Pitta

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!