TYLKO U NAS: Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi. Rozebrała się dla Playboya!

przejdź do komentarzy

W wywiadzie odpowiada, czemu to zrobiła!

justyna żyła justyna żyła/mat.prasowe
Po głośnym medialnym rozstaniu Justyny i Piotra Żyły opadły już emocje. Skutecznie temperaturę podgrzała żona Piotra decydując się na nagą sesje zdjęciową dla magazynu PLAYBOY!

Justyna Żyła: Od 3 dni czekamy pod męża blokiem. Czekała razem z dziećmi

O tym, że Justyna lubi dzielić się ze światem intymną stroną relacji małżeńskiej, dowiedzieliśmy się dzięki publikowanym przez nią wpisom na Instagramie. Nie sądziliśmy jednak, że pokaże nam też intymną stronę samej siebie. Czyżby chciała utrzeć nosa swojemu mężowi i pokazać swoją niezależność?

Piotr Żyła walczy o dzieci! Wynajął prawników!

Na wszystkie nurtujące pytania Justyna odpowie w wywiadzie dla Playboy wymownie zatytułowanego GÓRALU CZY CI NIE ŻAL.Fragment wywiadu dla Playboya:


Czy zaskoczyła Cię propozycja sesji dla Playboya?Trochę tak a trochę nie. Zanim do mnie zadzwoniliście, może z dwa dni wcześniej, rozmawiałam z Piotrkiem o tym, że prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących, a on mówi “tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycje sesji do Playboya”. Nagle dzwoni telefon od was. Byłam przekonana, że to on maczał w tym palce. Rok temu miałam taki pomysł, żeby zrobić mu prezent na 30te urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał.
- odpowiada Justyna Żyła.

Chcesz znać więcej szczegółów? Kliknij TU!

Już 18 maja Justyna Żyła w zmysłowej sesji dla Playboy. Tym razem nie tylko panowie będą chcieli kupić najnowszy numer.NAGA Justyna Żyła na najnowszej okładce PLAYBOYA

TYLKO U NAS: Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi. Rozebrała się dla Playboya!

TYLKO U NAS: Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi. Rozebrała się dla Playboya!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (85): sortuj