HIT! TAK wyglądały gwiazdy w dzieciństwie!

przejdź do komentarzy

To trzeba zobaczyć.

gwiazdy gwiazdy/Instagram/Facebook
Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka przekopaliśmy Internet w poszukiwaniu starych zdjęć z dzieciństwa gwiazd, celebrytów i innych znanych osób. Ponieważ Instagram i Facebook jest kopalnią takich zdjęć, nie było trudno je znaleźć.

TAK będą wyglądały dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Gwiazdy chętnie dzielą się tym jak wyglądały jako dzieci. Może dlatego, że każdy lubi czasami powspominać i wrócić do beztroskich lat.

Znane osoby robią to dość często - może dlatego, że tęsknią za czasami kiedy nie były jeszcze takie popularne? A może to dlatego, że chcą udowodnić nam, że wcale nie robiły tylu operacji plastycznych ;)

Klara ODWAŻNIE kroczy po ścieżce. Niedługo Ania za nią nie nadąży!

Archiwalne zdjęcia zawsze ciekawią fanów, a niektóre to prawdziwe sensacje. Sprawdźcie jak wyglądały między innymi: Taylor Swift, Beyonce, Khloe Kardashian czy Natalia Siwiec.


Zdjęcia w naszej galerii: TU


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 01-06-18, 14:40 cytuj
  Tak, zależy jakim żalem (kwasem) zrobią są takie miękkie co utrzymują się przez 4 mięsace, ale to się nie opłaca, bo po jednym jest mały efekt conajmniej 3 ml trzeba wpakować, ale nie od razu
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 01-06-18, 14:09 cytuj
  Jak to jest z kwasem w ustach, podobno kwas hialuronowy wnika i trzeba powtarzać zabieg. Później usta mają taki sam kształt tak jak przed?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 01-06-18, 13:31 cytuj
  Podobają mi się usta Kylie, ciekawe ile ma ml kwasu ? Ja mysle, ze tak z 5-6 ml. Ja np. Mam 4 ml i chciałabym dojść do 6 ml
  Nie masz konta? Zarejestruj się!