Holly Madison broni nietypowego imienia dla swej córeczki

przejdź do komentarzy

"Nie boję się, że to będzie dla niej traumatyczne przeżycie!"

holly madison holly madison/© Fame/Flynet
Holly Madison dopiero co została mamą, a już musi odpierać ataki hejterów. Chodzi o imię, jakie były króliczek Playboya nadał dziecku.

Holly postanowiła nazwać córkę Rainbow - imię to idealnie wpisuje się w hollywoodzką tradycję nadawania dzieciom niecodziennych imion. Mamy więc Harper Seven, mamy Blue Ivy, dlaczego nie mielibyśmy mieć Rainbow?

Niektórym pomysł Madison wydał się jednak głupi i niezrozumiały. Pojawiły się komentarze, że córka celebrytki będzie w przyszłości narażona na drwiny, a jej imię będzie związane z traumą.

- Nie boję się, że moja córka doświadczy traumy w związku ze swoim imieniem - odparła Holly. - Widzę, że jest mnóstwo hejterów, którym nie podoba się wybór imienia, ale kompletnie mnie to nie obchodzi. Chcę, żeby moja córka była dumna z tego, kim jest i żeby nauczyła się głośno mówić i bronić swoich praw już od najmłodszych lat. Ja większość życia spędziłam wśród ludzi, którzy ciągle martwili się, co powiedzą o nich inni i myśleli, że tak jest w porządku. Ja nie chcę tego dla mojego dziecka - zawyrokowała Holly.


Holly Madison broni nietypowego imienia dla swej córeczki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!