Holly Madison chciała zajść w ciążę z Hugh Hefnerem

przejdź do komentarzy

Chciała mieć go tylko dla siebie.

holly madison holly madison/© Fame/Flynet
Dla panów wizyta w słynnej willi Hugh Hefnera (89 l.) brzmi jak marzenie - orgie z wieloma ponętnymi paniami, picie do spodu i wieczna zabawa. Inaczej na życie w domu Hefa patrzą króliczki. Holly Madison (35 l.) nieraz narzekała na rzeczywistość w domu swojego "pracodawcy".

Kiedy to robiłam, byłam bardzo pijana. Starałam się o tym nie myśleć następnego dnia. Piłam i paliłam zioło. To pomagało przetrwać. Zbliżenie trwało ok. minutę, potem schodziłam i było po wszystkim. To było jak praca. To nie jest tak, że ten seks dawał jakąś przyjemność - tak życie w willi Playboya wspomina były Króliczek - Życie tam nie było snem i szybko zamieniło się w koszmar. Po utracie tożsamości, własnej wartości i nadziei na lepszą przyszłość, Holly siedziała w wannie i rozważała samobójstwo - zdradza koleżanka Holly.


Jednak w życiu Holly był moment, w którym chciała mieć Hugh tylko dla siebie. Madison wyznała, że marzyła o dziecku z twórczą Playboya.

Wiem, że to kompletnie szalone, mieć dziecko z kimś w wieku 70 lat. W zasadzie okradasz dziecko z ojca w momencie, kiedy przychodzi na świat. Teraz, gdy jestem mamą, tamten pomysł wydaje mi się bardzo niesmaczny. Chyba myślałam, że dziecko będzie taki biletem na zewnątrz - pisze w swojej książce Holly.


Co Wy na taki pomysł? Dziecko z 70-latkiem, który jest pewnie największym rozpustnikiem na naszej planecie?


Holly Madison chciała zajść w ciążę z Hugh Hefnerem

Holly Madison chciała zajść w ciążę z Hugh Hefnerem

Holly Madison chciała zajść w ciążę z Hugh Hefnerem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!