Hołowczyc w Playboyu o tym, jak namawiał żonę na dziecko

przejdź do komentarzy

"Byłaś wiele lat sportsmenką, jesteś zdrowa, silna..."

krzysztof hołowczyc krzysztof hołowczyc/© KAPiF
W październikowym Playboyu opublikowany został wywiad z Krzysztofem Hołowczycem.

50-letni kierowca rajdowy twierdzi, że biologicznie ma 35 lat. Mówi, że nigdy nie przeżywał kryzysu wieku średniego i zapewnia, że za 10 lat będzie w równie znakomitej formie, jak dziś.

Wywiad z Hołowczycem jest bardzo ciekawy, naszym zdaniem za szczególnie interesujący mogą go uznać kobiety. Z rozmowy dowiadujemy się bowiem sporo rzeczy o Hołowczycu - mężu, partnerze i ojcu.

W jednym z fragmentów sportowiec mówi o tym, jak 6 lat temu namawiał swą żonę, by postarali się o jeszcze jedno dziecko. Para miała już wtedy dwie córki:

Pamiętam, że kiedy 6 lat temu błagałem żonę: "Zróbmy sobie jeszcze jedno dziecko", to popatrzyła na mnie, jakbym był z księżyca. "Człowieku, masz czterdzieści parę lat. Jesteśmy za starzy. Wykluczone." A ja z uporem maniaka przekonywałem: "Byłaś wiele lat sportsmenką, jesteś zdrowa, silna, nie masz się czego obawiać". Była jednak nieugięta, do czasu aż na chrzcinach u znajomych dostała na chwilę dziecko do potrzymania. Nie chwaląc się w miesiąc załatwiłem sprawę (śmiech). Urodziła nam się piękna dziewczynka. Żona przyznała mi rację. Dziś mówi, że dałem rodzinie drugą młodość - wspomina Hołowczyc.

Cały wywiad z Krzysztofem Hołowczycem polecamy w nowym Playboyu.


Hołowczyc w Playboyu o tym, jak namawiał żonę na dziecko

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!