Honey: Mój tato patrzy na to wszystko z niedowierzaniem

przejdź do komentarzy

"...że jego 22-letnia córka za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom."

honorata skarbek honorata skarbek/© KAPiF
Na swoim blogu Honorata Skarbek (22 l.) podsumowuje miniony rok.

Piosenkarka skupia się na kilku dziedzinach swego życia. Pisze o muzyce, ludziach, Tańcu z gwiazdami, swojej rodzinie, miłości. Wspomina też o domu, którego budowę zaczęła w maju 2014 roku.

Mam nadzieję, ze w 2015 roku uda mi się go skończyć, ale jak na razie wszystko zmierza w tym kierunku. Wiele osób łapało się z niedowierzaniem za głowę, że uda mi się zrealizować to przedsięwzięcie, ale jestem taka osoba, której wątpliwości innych, dodają skrzydeł i unoszą ponad wyżyny - pisze Honey.


Z dala od rodziny i fizycznego wsparcia udało mi się z pomocą super ekipy postawić dom do stanu surowego zamkniętego. I nie, nie miałam nikogo, kto by mnie w czymkolwiek wyręczył. Wszystko musiałam koordynować sama. Miedzy koncertami, nagraniami na trzecią płytę, a treningami do tańca z gwiazdami, jeździłam zamawiać materiały budowlane, zarywając uprzednio nocki na to, aby poszerzać swoja świadomość na ten temat, czytając fora, książki, gazety i rozmawiając z innymi, bardziej doświadczonymi ode mnie w tym temacie ludźmi - piosenkarka wspomina czas przygotowań i realizacji planów.


Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a moje życie polega na stawianiu sobie coraz to wyższych poprzeczek. Aż boję się pomyśleć, co będzie dalej :D Mój tato do tej pory patrzy na to wszystko z niedowierzaniem, ze jego 22-letnia córka, za swoje własne zarobione pieniądze zbudowała dom. Tak dla jasności, jedyne w czym finansowo wspomogli mnie rodzice czy ktokolwiek inny przy tym projekcie, to pieniądze na drzwi wejściowe do domu, za co jestem im bardzo wdzięczna :) Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy się przyczynili do tego, ze się na to zdecydowałam i sumiennie krok po kroku realizowałam etap za etapem. Przede mną kolejny rok dopinania tego tematu. Na szczęście już bliżej, niż dalej - cieszy się Honey.


Na dowód swych słów gwiazda pokazuje zdjęcia z kolejnych etapów budowy. Od dnia, w którym na działce stanęły pierwsze materiały budowlane, przez wznoszenie fundamentów, aż do momentu, gdy mury zakrył dach.

Wypada pogratulować - odwagi i zaciętości.

Skarbek - muratorką - motywatorką roku?Oglądajcie dzis Kochani ! Zaśpiewam na żywo na TVP1 - o 21:50 wchodzę na scenę :) Gala Mistrzów Sportu :) !!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!