Honey nabrała fanów (FOTO)

przejdź do komentarzy

Was też?

honorata skarbek honorata skarbek/Instagram
Kiedy zaczynała swoją karierę była słodką dziewczynką z długimi gęstymi włosami. Z czasem stawała się bardziej kobieca, a jej fryzura robiła się coraz krótsza i krótsza. O kim mowa? Tym razem nie o Miley Cyrus, ale artystce z rodzimego podwórka - Honoracie Skarbek.

Choć po opuszczeniu Tańca z gwiazdami nie możemy jej już tak często podziwiać na szklanym ekranie, Honey ma doskonały kontakt z fanami w sieci, których rozpieszcza dużą ilością zdjęć. Ostatnio daliśmy się nabrać.

Gwiazda najpierw sfotografowała swoją stylizację składającą się z crop topu i ołówkowej spódnicy, po czym dodała fotkę w tym samym ubraniu i w długich włosach. Wielu szemrało o doczepach. Nic z tego. Jeszcze tego samego dnia na Instagramie wylądowała fotka w krótkiej czuprynce.


 


"W powietrzu myśli się kłębią, ubrana w Twe słowa #NAGA czuję się" #NAGA

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka) Wł."Ogarnia mnie szał, ogarnia mnie strach" #NAGA

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka) Wł."Zbudować most chcę wnet, by móc nad sobą przejść" #NAGA

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka) Wł.#chillout #warsaw #love #home #friends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka) Wł.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!