Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Kocham swoje krótkie włosy."

honorata skarbek honorata skarbek/© KAPiF
Był czas, kiedy Honorata Skarbek nosiła długie włosy, które dodatkowo upiększała doczepianymi pasmami. Te zabiegi tak osłabiły jej włosy, że Honey musiała je ściąć.

Niestety po ściągnięciu włosów (jest to najgorszy etap przedłużania włosów), stan moich naturalnych jest opłakany :( Nie mam 2/3 swoich naturalnych włosów. Są poszarpane, a końcówki porozdwajane. Jestem załamana, bo po pierwszym przedłużaniu na mikrowarkoczyki moje włosy były w świetnym stanie. Zdecydowałam się na ścięcie swoich naturalnych włosów - skarżyła się wokalistka.


Po kolejnych wizytach u fryzjera Skarbek pokazała się w krótkich włosach. I nagle okazało się, że krótka fryzura to coś, co piosenkarka bardzo lubi.

Ostatnio na blogu ktoś zapytał Honoratę, czy nie żałuje obcięcia włosów.

Czytaj: Honey wypadły włosy!.

Nigdy w życiu! - zapewniła piosenkarka. To jedna z najlepszych moich decyzji. Kocham swoje krótkie włosy, są w 100% odzwierciedleniem tego jaka jestem. Kobieta zmienną jest i lubię bawić się swoim wizerunkiem, stąd ostatnio pokazuję się czasami w peruce :) - napisała Honey.


Nawet krótkie włosy pozwalają na trochę szaleństwa - Skarbek zmienia ich uczesanie w zależności od nastroju i okoliczności. Ostatnio, przy okazji wspólnego kolędowania w TVP, Honorata pokazała się w nowej stylizacji. Na głowie Honey powstał lekki "nieład artystyczny". Włosy zostały uniesione i potargane.

Podoba się Wam Honey w takich fantazyjnych fryzurach? A może wolicie ją w długich włosach? W jakich wygląda bardziej kobieco?
Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)

Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)


Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)

Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)

Honey znów w nowej fryzurze (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!