Honorata Skarbek chudnie, bo je śmieciowe jedzenie

przejdź do komentarzy

Organizm zaczął szwankować.

honorata skarbek honorata skarbek/© KAPiF
Ostatnio zauważyliśmy, że Honorata Skarbek Honey trochę zmizerniała. Może nawet nie trochę - piosenkarka wyraźnie schudła.

Okazuje się, że Honey nie stosowała żadnych diet. Celebrytka po prostu się zaniedbała.

Ostatnie 4 dni przeleżałam z potwornym bólem brzucha... Wydaję mi się, że jest to skutek złego odżywiania się, a mianowicie jedzenia raz dziennie i to najczęściej jakieś obleśne fast foody - pisze Honey na swoim blogu. - Pytaliście o moja dietę cud, a więc odpowiadam, że takowej nie ma. Po prostu od kiedy mieszkam w Warszawie mój sposób żywienia niesamowicie się rozregulował, bo nikt nie powstawia mi niczego pod nos, a ja jestem ciężką zawodniczką co do spożywania posiłków, gdybym mogła to w ogóle nic bym nie jadła, bo najzwyczajniej na świecie nie odczuwam głodu. Te dni spędzone w męczarniach dały mi do zrozumienia, że czas z tym skończyć i kupiłam całą lodówkę zdrowej żywności, którą mam nadzieję spożywać najczęściej jak tylko się da. Nigdy nie chciałam się desperacko odchudzać i to, że w ostatnim czasie schudłam nie ma z tym nic wspólnego. To skutek przeprowadzki, stresu, braku czasu itp. Nie próbujcie tego na sobie- nie polecam - podsumowuje.

Czas nauczyć się gotować albo znaleźć jakiś miły bar. Inaczej Honorata zniknie nam z oczu.Honorata Skarbek chudnie, bo je śmieciowe jedzenie

Honorata Skarbek chudnie, bo je śmieciowe jedzenie

Honorata Skarbek chudnie, bo je śmieciowe jedzenie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!