Honorata Skarbek zdradziła w Joyu, czy poprawiała urodę

przejdź do komentarzy

Ponoć nie na nikim się nie wzoruje.

honorata skarbek honorata skarbek/JOY
O tej gwieździe jest ostatnio wyjątkowo głośno. Honey prowadzi bloga i regularnie aktualizuje swoje konto na Instagramie, gdzie chętnie chwali się swoim życiem prywatnym, opowiada o problemach i sukcesach prezentuje swoje stylizacje. Ubiór i fryzury Honoraty, które zmieniają się jak w kalejdoskopie są przez fanów żywo komentowanie. Wielu widzi podobieństwo gwiazdy do Kylie Jenner. Honey udzieliła ostatnio obszernego wywiadu w magazynie Joy, w którym stwierdziła, że na nikim się nie wzoruje. Piosenkarka dodała też, że nigdy nie poprawiała swojej urody:

Często trafiam w mediach na informację, że poprawiłam sobie urodę. Wymieniane są wszelkie możliwe zabiegi. Bawi mnie to, ponieważ żadnego z nich nie zrobiłam.


Moda to konik Honoraty (na okładce pozuje w crop topie i krótkiej spódniczce). Artystka za kilka lat planuje otworzyć swój sklep internetowy z własnymi ubraniami:

Za pięć lat mam nadzieję, że będę prowadzić własny biznes. Chciałabym połączyć modę z marketingiem internetowym, np. otworzyć fajny sklep z modą dla dziewczyn. Nie planuję sama zostać projektantką. Ale wydaje mi się, że będę umiała znaleźć wystarczająco zdolnych ludzi, by mój plan biznesowy zadziałał. Mam do tego przygotowanie praktyczne – już teraz zatrudniam całkiem sporą grupę osób.


Honey zmierza w dobrym kierunku?

 


Honorata Skarbek zdradziła w Joyu, czy poprawiała urodę

Honorata Skarbek zdradziła w Joyu, czy poprawiała urodę

Honorata Skarbek zdradziła w Joyu, czy poprawiała urodę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!