Horodyńska o nogach Halejcio: SERDELKI

przejdź do komentarzy

"Ja się naprawdę martwię o jej nogi, ona przyszła do domu i w soli je moczyła?"

klaudia halejcio klaudia halejcio/© KAPiF
Klaudia Halejcio rozszalała się ostatnio na salonach. Odkąd pojawiła się w Tańcu z gwiazdami i awansowała do statusu gwiazdy przez duże "g", jej obecność w show-biznesie zyskała na sile.

Aktorka bywa na przeróżnych imprezach, pokazach i premierach. Eksperymentuje z modą, co rusz pojawia się w nowych, wyszukanych stylizacjach.

Ale nie zawsze trafia w sedno, o czym świadczą komentarze Joanny Horodyńskiej (39 l.) i Tomasza Jacykowa (47 l.) z programu Gwiazdy na dywaniku:

- Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą ale te serdelki..o Boże - wypaliła Horodyńska.


- Mówisz o tym co się dzieje w okolicach kostki? No po co takie buty..Ona jest zawsze u nas źle ubrana... Chociaż nie, raz miała na sobie sukienkę z piórkami Mariusza Brzezińskiego i dobrze wyglądała, dobry but, dobra długość. Dobrze wyglądała też jak była w takiej bluzie z kamieniami na prezentacji butów - zauważył Jacyków.


Horodyńska kontynuowała:

- Te buty w ogóle bardzo ładne są tylko, ze zatrzymały krążenie. Zsiniała jej ta noga pod koniec pokazu. Sinica. Z kozakami, z czymś co by zasłoniło partie tych nóg byłoby ok.


- Ale jak się jej werżnęły w te nóżki..Niedobrze. Jeśli chodzi o sukienkę to ja lubię na zimę takie bukle, tweedy z żakardem połączone, tam jakaś nitka się pojawiła, niestety nie te buty. W ogóle jakby zamiast tej infantylnej spódniczki pojawiły się dłuższe czarne spodnie to to by wyglądało fantastycznie. I ten czubek buta by zagrał, nie widzielibyśmy tej ściśniętej nogi. I takie spódniczki cheerlederki był czas że były bardzo modne i większość kobiet je nosiła. Patrzyliśmy wtedy na takie spódniczki mniej krytycznym wzrokiem bo one były bardzo modne. W tej chwili uważam, że takie spódniczki mogą nosić jedynie dziewczyny, które naprawdę mogą - zauważył stylista.


- Tak jak buty źle się prezentują ale są modne, tak ta spódnica absolutnie nie jest. Ja się naprawdę martwię o jej nogi, ona przyszła do domu i w soli je moczyła? - zastanawiała się Horodyńska.


A Jacyków dodał:

- Mam nadzieje, że ma ktoś jej wymasować te stopy.


Faktycznie było tak słabo?
Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!