Horodyńska została bez Malinowskiej

przejdź do komentarzy

Z kim teraz będzie wyśmiewać inne gwiazdy?

karlina malinowska karlina malinowska/© KAPiF
Karolina Malinowska podziękowała za współpracę: modelka, która od trzech lat prowadziła z Joanną Horodyńską rubrykę, w której oceniały stylizacje gwiazd, podjęła decyzję o zakończeniu przygody z modowym krytykanctwem.

Moi kochani aktualna rubryka w "Party" jest moją ostatnią
- napisała na swoim profilu na Facebooku. - Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie. Dziękuję redakcji za możliwość pracy dla fajnego tytułu przez ostatnie trzy lata, ale wystarczy. To co się dzieje w internecie oraz z niektórymi osobami zajmującymi się modą jest delikatnie mówiąc mało smaczne Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci moją oceną ich strojów. Mam dość czytania tytułów Malinowska poniża... Bo to nie jest prawda, a z pewnością nie było celem. Na szczęście Prada i prawda jeszcze mi się nie mylą.

Trzeba przyznać, że zdanie: Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie sugeruje jakiś poważniejszy konflikt. Jak myślicie, o co poszło?


Horodyńska została bez Malinowskiej

Horodyńska została bez Malinowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!