"Talizman" Kamila Bednarka

przejdź do komentarzy

Od ośmiu lat w drodze pomiędzy sceną a studiem nagraniowym - Kamil Bednarek ani myśli zwalniać. Muzyka, miłość i marzenia dają mu siłę do podejmowania nowych wyzwań. "Talizman" - nowa płyta, najbardziej zróżnicowana w jego karierze, w dodatku wydana własnym sumptem - jest najlepszym dowodem na to, że szczęście sprzyja tym, którzy chcą mu pomóc.

bednarek bednarek/
Piąty album Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym 26 - letni wokalista i muzyk, postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z 5 obszarów gatunków muzycznych.

Płyta "Talizman" różni się od jego dotychczasowej twórczości, powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka.

„Talizman” Kamila Bednarka

Wydany własnymi siłami album, promują single "Talizman", "Poczuj luz" i "Jak długo jeszcze". Nowy krążek otwiera jednak utwór "Muzyka", a słowa jego refrenu - "Porażony pychą świat, znów bawi nas. Robi to podstępnie, gdy wartości coraz mniej", przygotowują nas do emocjonalnej lekcji na temat otaczającej rzeczywistości, rzeczywistości widzianej oczami Kamila.

Na płycie nie mogło zabraknąć reggae. Raging Fyah feat. Bednarek "Get Up Remix" to historia o człowieku i jego problemach, upadkach i o sile walki ze słabościami. Przy powstaniu tego utworu, na uwagę zasługuje współpraca z wytwórnią VP Records - najstarszą i największą wytwórnią reggae na świecie.

„Talizman” Kamila Bednarka

Wiele wskazuje na to, że nowa płyta Kamila Bednarka, ukazująca jego wyjątkowy talent - dar tworzenia pięknych melodii, zabarwionych charakterystycznym głosem - dla każdego, będzie innym przeżyciem, innym źródłem inspiracji, innym talizmanem.

#talizmanbednarka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!