Martyna Wojciechowska - mama na sto procent

przejdź do komentarzy

Jak dzieci podnoszą poziom adrenaliny.

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/© KAPiF
Martyna Wojciechowska znana jest z ciągłych poszukiwań sytuacji ekstremalnych. Wysoki poziom adrenaliny jest jej potrzebny do życia jak woda. Teraz tempo życia pięknej podróżniczki i dziennikarki podkręca mała Marysia – 2-miesięczna córeczka.

Jeszcze dzień przed porodem deklarowałam, że szybko wrócę do pracy - opowiada Martyna w Dzień Dobry TVN. Jak się jednak okazało, życie zweryfikowało jej plany. Martyna przyznaje, że dziś jest całkowicie pochłonięta wychowaniem dziecka.

Urodzenie i wychowanie dziecka jest dużo bardziej ekstremalnym wydarzeniem, niż zdobycie Mount Everest - stwierdziła. Jak mówi, planowała letnią wspinaczkę po górach. Ale wypoczynek (w Tatrach lub Alpach) musi poczekać przynajmniej do jesieni. Dziennikarka nie narzeka jednak na swój stan – to okres przejściowy – mówi. Jak w każdą inną rolę, tak i w rolę mamy chce zaangażować się w stu procentach.

Mam nadzieję, że kiedy Marysia będzie miała 2 – 3 latka zapakuję ją do plecaka i pojedziemy gdzieś razem - mówi Wojciechowska.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!