Iga Wyrwał, Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

przejdź do komentarzy

...i Iza Miko. Seksowne Polki robią karierę za granicą.

iga wyrwał iga wyrwał/ © KAPiF

Te cztery dziewczyny marzą o karierze za granicą Polski. Niektórym się to udaje, inne wciąż mogą o tym śnić i robią to na jawie, opowiadając o tym, kogo nie znają, czego nie widziały i gdzie nie były.

Iga Wyrwał zasłynęła dzięki swoim piersiom. Ponieważ w show biznesie nieraz tylko tyle potrzeba, by zachwycić, niewykluczone, że zawojuje przemysł rozrywkowy.

Alicja Bachleda-Curuś właśnie wchodzi po schodach do sławy Hollywood - w lipcu zaczynają się zdjęcia do filmu, w którym gra główną rolę u boku Colina Farrella.

Iga Wyrwał, Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Izabella Miko Iga Wyrwał, Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Izabella Miko


Weronika Rosati dużo nam opowiadała o swoich koneksjach. Widzieliśmy ją z amerykańskim producentem filmowym, widzieliśmy też za rączkę z Żuławskim, ale poza skandalami niewiele więcej z tego wynikło. Nie pomogła znajomość osoby, której dźwięk nazwiska powoduje, że kapcie same lecą z nóg. Czekamy zatem cierpliwie.

Izabella Miko ma manierę wielkiej gwiazdy Hollywoodzkiej. Wystąpiła w kilku amerykańskich filmach, zapowiadała się na wielkie odkrycie, ale... wróciła do Polski, gdzie gra w filmie Kochaj i tańcz, robionym na kinowy przebój. Teraz częściej opowiada o hollywoodzkim życiu, niż naprawdę nim żyje. Za to stała się prawdziwą polską celebrytką, z polskim Bradem Pittem u boku, czyli Maćkiem Zakościelnym.

Iga Wyrwał, Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Izabella Miko Iga Wyrwał, Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Izabella Miko

Jak myślicie, którą z nich czeka najbardziej błyskotliwa, światowa kariera?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!