Iggy Azalea zaraża chorobami wenerycznymi?

przejdź do komentarzy

Kolejna obrzydliwa plotka o raperce.

iggy azalea iggy azalea/© Fame/Flynet
Iggy Azalea (25 l.) poczuła już na własnej skórze gorzki smak sławy. Mowa o wszystkich plotkach i hejtach, które skierowane są pod adresem kogoś sławnego. Jakiś czas temu w prasie pojawiła się informacja, że Iggy urodziła się jako chłopiec i w wieku nastu lat przeszła operację zmiany płci. Oczywiście była to bardzo niesmaczna plotka. Później hejterzy zaatakowali cellulit raperki. Ta dotknięta obraźliwymi komentarzami zwiesiła swoją działalność na instagramie.

To nie koniec przykrych historii, które dotykają narzeczoną Nicka Younga. W zeszłym roku były chłopak raperki, Jeff Wine, sprzedał wytwórni pornograficznej nagranie z Iggy. Prawnicy gwiazdy dwoili się i troili, by video nie trafiło do regularnej sprzedaży.

Wierzę, że będzie ogromy popyt na jej seks taśmę. Iggy udowodniła, że ma niesamowity talent. Jeśli ktokolwiek może być rywalem dla Kim Kardashian, to jest to właśnie Iggy. Dołożymy starań, by zawrzeć z nią umowę na dystrybucję nagrania - mówił założyciel firmy Vivid.


Ten sam Jeff zgłosił się teraz do prasy i twierdzi, że Iggy zaraziła go chorobami wenerycznymi. Mężczyzna żąda zwrotu kosztów leczenia.

Ma się czym chwalić?

 


Iggu Azalea zaraża chorobami wenerycznymi?

Iggu Azalea zaraża chorobami wenerycznymi?

Iggu Azalea zaraża chorobami wenerycznymi?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!