Ile Anna Dereszowska przytyła w ciąży?

przejdź do komentarzy

Opowiedziała o dziecku i macierzyństwie.

anna dereszowska anna dereszowska/KAPiF
Przez całą ciążę była bardzo aktywna - bywała na salonach, grywała w spektaklach. Urodziła w sierpniu i już wróciła do pracy. Mała Lenka ma teraz braciszka. Anna Dereszowska udzieliła właśnie w DDTVN wywiadu rzeki.

Anna Dereszowska o relacjach swoich dzieciBardzo nam się ta relacja ładnie układa pomiędzy dziećmi. Lena śmiesznie komentuje za każdym razem jak ktoś ze znajomych do nas przychodzi mówi "Ładny nam wyszedł co? Ładny nam się udał?". To drugie macierzyństwo jest zdecydowanie łatwiejsze, dużo spokojniejsze. W moim wypadku, w związku z tym, że jestem w troszkę innym miejscu kariery zawodowej - ja już nie mam takiego parcia, już mi się tak nie chce wracać szybko do pracy. Niestety tak się złożyło, że podpisałam wcześniej umowę, będę brała udział w fantastycznym spektaklu - mam nadzieję. To obarczone jest stresem z mojej strony, bo te próby zaczynam już zaraz. Jakoś mi się wydawało to wszystko przed rozwiązaniem, że to się wszystko będzie dało pogodzić, będzie super, młody już będzie taki lekko odchowany, przy Lence daliśmy radę teraz też damy radę. Na pewno damy, ale jednak gdybym teraz miała podejmować tę decyzję, posiedziałabym dłużej w domu.


Anna Dereszowska tęskni za mamą, która zmarła ma raka- Rzeczywiście najbardziej takiego kontaktu bliskiego z mamą, takiej rozmowy z najbliższą kobietą, rodzicielką brakuje wtedy kiedy samemu się zostanie rodzicem. Wiadomo, że nie ma lepszej, wspanialszej niani niż babcia. Moja mama zmarła na raka jajnika. To jest potwornie trudny do wyleczenia nowotwór, bardzo często bywa silnie złośliwy, bardzo późno daje objawy takie jednoznaczne, bo to są na początku wzdęcia, to jest zgaga, to jest utrata wagi, małe łaknienie - no więc my kobiety najczęściej przy małym łaknieniu jak tracimy wagę, to nawet się troszkę cieszymy. Mama straciła parę kilogramów na wadze i bardzo była zadowolona i nie przyszło obojgu moim rodzicom do głowy, że to może być ta straszna choroba. Tata jest ginekologiem, mama lekarką była - internistą. Mama zmarła 25 lat temu. To jest kupa czasu i medycyna poszła do przodu. Statystyki są nieubłagane.


Ile Anna Dereszowska przytyła w ciąży?- Póki karmię z tym bieganiem jest ciężko, natomiast młody mnie łagodnie potraktował. Mało przytyłam - jakieś 8,5 nie stosując żadnych diet.


Życzymy wszystkiego dobrego!

Anna Dereszowska w DDTVN TUTAJ.

 


Ile Anna Dereszowska przytyła w ciąży?

Ile Anna Dereszowska przytyła w ciąży?

Ile Anna Dereszowska przytyła w ciąży?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!