Ile kosztuje Maserak?

przejdź do komentarzy

Nauka tańca może być intratnym zajęciem.

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
Z nieoficjalnych doniesień wiemy, że godzina prywatnych lekcji tańca u Rafała Maseraka kosztuje - bagatelka - 200 zł. Jak widać bohaterowie "Tańca z gwiazdami" szybko zorientowali się, że na swoim zawodzie (podpartym oczywiście programem) można dobrze zarobić. Najpierw był duet Cichakiel, następnie Aneta Piotrowska, o której póki co nie słyszymy. Teraz Rafał Maserak, Magdalena Soszyńska, Robert Kochanek, Kamila Kajak, Edyta Herbuś, Aneta Piotrowska, Ewa Szabatin, Marcin Olszewski, Piotr Kiszka i Stefano Tarrazino otwierają własną szkołę tańca Show Dance.

Odbyło się już nawet uroczyste otwarcie, które poprowadzili Conrado Moreno i Rafał Cieszyński. Żartowali, że to dzięki szybkiemu opuszczeniu "Tańca z gwiazdami".

- Ponieważ w programie nie dotarliśmy zbyt daleko, Sebastian postanowił nam to wynagrodzić, proponując rolę konferansjerów – powiedzieli.

Pojawili się też Joanna Liszowska i Michał Milewicz. O kuchnię zadbała Magda Gessler, a trunki dostarczyła marka Henessy.

Zastanawiamy się tylko, co będzie z wszystkimi szkołami tańca, które wyrosły jak grzyby po deszczu wskutek popularności programu. Widownia bywa wierna, ale ma to do rzeczy, że wszystko prędzej czy później po prostu się jej nudzi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!