Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

przejdź do komentarzy

Może doszło do nieporozumienia?

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Małgorzata Rozenenk "gubi się w zeznaniach". Najpierw była perfekcyjna aż do bólu i nie do wiary. Faktycznie, nikt nie uwierzył w to, że można biegać po domu z białą rękawiczką, a łazienkę sprzątać w szpilkach. Później więc Perfekcyjna Pani Domu zaczęła twierdzić, że "wcale nie jest perfekcyjna". Okazuje się, że bez zarzutu są jedynie korekty urody, jakim - zdaniem specjalistów wypowiadających się na łamach tabloidów - miała się poddać (jak wyglądała wcześniej możecie zobaczyć tutaj).

Zmiana taktyki dotyczy też wieku. Jeszcze przed udziałem w programie Rozenek przedstawiano jako 41-letnią matkę dwójki dzieci (a było to dwa lata temu).

Dziś Perfekcyjna Pani Domu przekonuje, że naprawdę ma 34 lata. Taka też informacja widnieje w materiałach TVN.

Internauci słusznie jednak zauważają, że ta metryka nie odpowiada wyglądowi celebrytki, która wygląda jak dobrze utrzymana 40-latka. I wiele wskazuje na to, że faktycznie nią jest, bo - jak dowiedział się magazyn Życie na gorąco - koleżanki i i koledzy z podstawówki, szkoły baletowej oraz języka angielskiego na forach internetowych i portalach społecznościowych piszą, że Małgorzata, z domu Kostrzewska, urodziła się w 1969 roku, ma młodszego o siedem lat brata Piotra, uczyła się w Szkole Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie i studiowała zaocznie prawo. Wszyscy znajomi Perfekcyjnej Pani Domu mają 42 lub 43 lata, a na dowód wiarygodności podpisują się imieniem i nazwiskiem.

Czekamy na reakcję Rozenek. Zawsze można wytłumaczyć, że 34 napisano przez pomyłkę, myląc kolejność cyfr, a celebrytka jako przykładna gwiazdka po prostu porządnie nauczyła się swojej kwestii na pamięć.
Zobacz więcej:
Małgorzata Rozenek ZANIM została Perfekcyjną Panią Domu - Inaczej się wypowiadała i zachowywała. Zobaczcie!
 


Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!