Ile niań zatrudnia Izabella Łukomska-Pyżalska? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Właśnie spodziewa się szóstego dziecka.

izabella łukomska-pyżalska izabella łukomska-pyżalska/KAPiF, TVN
Kiedy znana gwiazda wraca na plan serialu, reklamy, imprezę kilka tygodni po porodzie, wiele osób przeciera oczy ze zdumienia. Ile niań im pomaga? - padają pytania. Ta kobieta wyzwań zdecydowanie się nie boi. Mowa o Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej (36 l.), która jest panią prezes Warty Poznań, prowadzi firmę developerską, ostatnio startowała w wyborach do Eroparlamentu i właśnie spodziewa się szóstego dziecka!Jak ona to godzi?

Izabella zaprosiła ostatnio ekipę DDTVN do swojego domu w Poznaniu. Mamie towarzyszyli córki Amelka i Aurelia i najmłodszy syn, Borysek. Ile osób zajmuje się dziećmi:

Z bliźniakami jest zawsze niania, kiedy trójka starszych jest w szkole i w przedszkolu, a jak mnie nie ma po południu, to muszą być jeszcze dwie-trzy dodatkowe osoby. Bo [dzieci] jeszcze jeżdżą na dodatkowe zajęcia


Łukomska nie wyobraża sobie jednak bycia gospodynią domową:

- Tak mi już było smutno w tej ciąży bliźniaczej, że to już chyba ta ostatnia , no i jednak nie ostatnia. Mamy własną firmę, działalność. I do tego klub piłkarski Warta Poznań. Ja nie widzę siebie tylko spędzającej cały dzień, w domu, przy dzieciach. Musze się spełniać i realizować zawodowo, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia bez dzieci. To jest coś wspaniałego.


Można podziwiać?

Materiał z Izabelą Łukomską w DDTVN TUTAJ.

 


Ile Izabella Łukomska-Pyżalska zatrudnia nań? (VIDEO)

Ile Izabella Łukomska-Pyżalska zatrudnia nań? (VIDEO)

Ile Izabella Łukomska-Pyżalska zatrudnia nań? (VIDEO)

Ile Izabella Łukomska-Pyżalska zatrudnia nań? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!