Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Patrząc na te zdjęcia, mamy wrażenie, że jednak ciut za mało.

paulina sykut paulina sykut/© KAPiF
Nie mogliśmy uwierzyć, gdy Ewelina Lisowska przyznała się na wizji Tańca z gwiazdami, że waży zaledwie 43 kg. A tymczasem przed nami kolejna filigranowa gwiazda - Paulina Sykut Jeżyna.

Pogodynka, a także wokalistka (o czym mało kto pamięta) nie jest zbyt wysoka - mierzy 1,62 cm. Jest też bardzo szczupła - zapewne to zasługa zdrowego stylu życia i diety. W rozmowie z Panią domu Sykut powiedziała kiedyś, że lubi gotować dla męża, ale cierpi z powodu braku czasu.

Ostatnio najczęściej przygotowuję mu indyka albo kurczaka z sałatkami. Duszę mięso ze szpinakiem, czosnkiem i cytryną. Można też zrobić to samo z pomidorami i anchois. Pycha! - opowiadała o swoich kuchennych odkryciach.

Chwaliła się też tym, że ukończyła prawdziwy triathlon. Nie jest więc chucherkiem i mimozą, ale gdy założy sukienkę, naprawdę chce się ją zaprosić na porządną kolację.

Ostatnio pogodynka pojawiła się na imprezie w uroczej kopertowej sukience. Pod kreacją kształty Pauliny zniknęły doszczętnie. Wyglądała jak modelka na wybiegu.

Ile waży prezenterka? Na oko widać, że 50 kilogramów to maksimum. Nie za mało? Jak sądzicie?Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Ile waży Paulina Sykut? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj