Ilona Felicjańska przyznała się do alkoholizmu

przejdź do komentarzy

7 lat temu odbyła 3-letnią terapię. Pomogła, ale na krótko.

ilona felicjańska ilona felicjańska/© KAPiF
Ilona Felicjańska postanowiła rozprawić się z plotkami na temat swego stanu zdrowia.

Wczoraj w porannym programie TVN była modelka przyznała, że od lat jest alkoholiczką. Felicjańska opowiedziała historię swoich zmagań z chorobą. Mówiła o tym, że już 7 lat temu
poddała się terapii, która przestawiła jej życie do góry nogami. Jednak niedawno modelka przeszła "klasyczny nawrót" choroby. Nie mogąc sobie poradzić z problemami, zaczęła szukać ucieczki w alkoholu.

Modelka zaznaczyła, że jej choroba nie odbiła się na dzieciach. Felicjańska zawsze starała się chronić je przed prawdą na swój temat, kiedy zaś ostatnio, w kontekście medialnej burzy, zaczęła rozmawiać o alkoholizmie ze swymi synami, usłyszała z ust starszego: "Ale mamo, przecież ty nie pijesz". Celebrytka podkreśliła, że alkoholizm kobiet jest inny, niż u mężczyzn.

Felicjańska powiedziała także, że na stronie Fundacji Niezapominajka będzie działać specjalna zakładka "Problemy", w której będzie można szukać porady i wsparcia. Gwiazda nie ukrywa, że swoim przykładem chce pokazać innym kobietom, że alkoholizm można i trzeba leczyć.

Felicjańskiej życzymy dużo sił i wytrwałości. I wsparcia, bo ono będzie jej teraz naprawdę potrzebne.

Całą rozmowę z modelką znajdziecie tutaj.
Ilona Felicjańska z synami i mężem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!