Ilona Felicjańska regularnie radzi się astrologa jak żyć

przejdź do komentarzy

"Mój układ gwiazd sugeruje ZAMGLENIE ŚWIATA"

ilona felicjańska ilona felicjańska/Newseria zrzuty
Czym w życiu sugerują i kierują się gwiazdy? Niektóre, jak Małgorzata Kożuchowska, nie kryją się z tym, że są mocno wierzące. Nie brakuje też takich, które ufają gwiazdom. Ilona Felicjańska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle wyznała ostatnio, że lubi chadzać do astrologa:

– Nigdy nie byłam osobą wierzącą we wróżby, sceptycznie podchodziłam do horoskopów. Ale Alina Wajda oprócz tego, że zajmuje się astrologią, jest też coachem i mentorem, czyli osobą, która nakierowuje i podpowiada, co robić, żeby dobrze żyć. Byłam u niej na sześciu lub ośmiu spotkaniach. Każde spotkanie to 3-4 godziny. Okazało się, że mój układ gwiazd sugeruje albo pójście w uzależnienie, czyli takie zamglenie świata, albo w duchowość, czyli poszukiwanie sensu, jak lepiej żyć i jak być szczęśliwym.


Felicjańska wierzy, że w ten sposób uczy się lepszego życia:

– To jest rozmowa na temat tego, jak podchodzę do życia, jakie wartości są dla mnie ważne. Alina wskazuje mi, że w tym kierunku nie do końca powinnam iść. Można wierzyć, można nie wierzyć. Ta wiara jest jednak bardzo ważna. Poszukujemy, bazujemy na polu energetycznym, które każdy z nas ma, i na tym, dlaczego przyciągamy pewne rzeczy, a innych rzeczy nie jesteśmy w stanie przyciągnąć, a wręcz czasami swoim zachowaniem czy myśleniem odpychamy. Fascynuje mnie uczenie się lepszego życia.


Była modelka opisała też swoje pojęcie szczęścia:

– Nasze szczęście nie do końca jest tym, w co wierzymy. Nie musi być to sukces, pieniądze czy kolejne dobra luksusowe. Musimy to zaakceptować i być gotowym na przyjęcie tego, co jest dla nas dobre. To da nam szczęście. Wierzę, że każdy ma swoją drogę. Ważne jest też, żeby w taki sposób nauczyć się myśleć i postrzegać rzeczywistość, aby dostawać to, co jest dla nas ważne.


Wróżbita Maciej zyskał właśnie nowych klientów? Dobra reklama? Chadzacie do astrologów?

 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!