Ilony Felicjańskiej przepis na udany związek

przejdź do komentarzy

Jesteście ciekawi?

ilona felicjańska ilona felicjańska/© KAPiF
Związki gwiazd to temat rzeka. Jedno, co można o nich powiedzieć w wiekowości przypadków to, że są kruche i nietrwałe. Dlaczego? Ciągle rozłąki, obracanie się w towarzystwie wielu atrakcyjnych ludzi i celujące w parę plotki nie służą budowaniu trwałych relacji.

Stąd często zadawanie gwiazdom pytanie: "Jaki jest twój przepis na udany związek?". Eva Mendes (41 l.) wyznała, że na niekorzyść relacji damsko-męskich wpływają dresy... Babcia aktorki powtarzała jej, że panowie to wzrokowcy, dlatego nie powinno paradować się przy nich w dresach.

Ostatnio na tema związków wypowiedziała się Ilona Felicjańska.

Poczucie własnej wartości jest podstawą u mężczyzny. Jeśli je posiada, to wtedy kobieta może czuć się przy nim królową, może się realizować. Oboje mogą stworzyć partnerski związek, który nie będzie ograniczał ich nawzajem, będą dawali sobie wolność i jednocześnie zaufanie, a także bezpieczeństwo, na którym zależy kobietom. Lubimy wchodzić w jakiś tłum, mieszać się z nim, porównywać, a prawda jest taka, że każdy z nas jest absolutnie inny. Wymyślanie sobie, jaki partner nam się podoba, jest absolutnie błędne - mówi aktorka w rozmowie z agnacją informacyjna Newseria Lifestyle.


Cenna uwaga?


Ilony Felicjańskiej przepis na udany związek

Ilony Felicjańskiej przepis na udany związek

Ilony Felicjańskiej przepis na udany związek

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!