Internauci ostro krytykują matkę Kylie Jenner (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zrobiła swojej córce krzywdę?

kylie jenner kylie jenner/Fame/Flynet, shots
18-letnia Kendall Jenner zdradziła kiedyś w jednym z wywiadów, że nie pamięta okresu w swoim życiu, w którym domu nie było kamer. U jej rok młodszej siostry zapewne jest podobnie. Wydaje się, że Kris Jenner wpoiła swoim dzieciom już z mlekiem matki parcie na szkło i zamiłowanie do pieniędzy. Do tego dochodzi nacisk na idealny wygląd, nawet okupiony operacjami plastycznymi i fortuną wydaną na medycynę estetyczną. Kylie już złapała bakcyla.

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy podziwiać tę nastolatkę w luźnych ubraniach, bez makijażu i z nieprzemyślanymi minami. O tym wszystkim nie ma teraz mowy. Celebrytka chętnie wskakuje w kuse i obcisłe wdzianka, nie lubi, gdy paparazzi zaskoczą ją bez grubej warstwy podkładu i umalowanych rzęs, a jej usta robią się coraz większe. O to ostatnie internauci toczą zażarty spór.

Pojawiły się głosy, że momager krzywdzi swoją córkę pozwalając jej na ingerencję w twarz (Kylie nie jest pełnoletnia, więc musi wyrazić na nie zgodę). Wargi dziewczyny już przypominają pontony. Co będzie za 10 i więcej lat? Aż strach myśleć...


 
Internauci ostro krytykują matkę Kylie Jenner (FOTO)

Internauci ostro krytykują matkę Kylie Jenner (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!