Internauci wyśmiali Kylie Jenner (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nie zgadniecie, na czym postanowiła zarabiać.

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Ile fryzur w przeciągu ostatniego miesiąca miała na sobie Kylie Jenner Bob, niebieskie ombre, koki, długie pasma, fale... Trudno zliczyć. Fani zaczęli się już nawet nieco niepokoić, czy z 17-latką wszystko jest w porządku. W końcu która z dziewczyn ma na tyle siły, chęci i czasu, by doczepiać włosy niemal codziennie. Okazuje się, że córka Kris Jenner miała pewien plan.

Nastolatka podpisała właśnie kontrakt z firmą Bellami Hair. Celebrytka będzie sygnowała swoim nazwiskiem doczepiane pasma.

Internauci już śmieją się z pomysłu. Skończy się to plajtą, jak w przypadku skarpetek Roba Kardashiana? A może szykuje się wielki sukces? Jak obstawiacie?

 


Internauci wyśmiali Kylie Jenner (FOTO)

Internauci wyśmiali Kylie Jenner (FOTO)

Wczytywanie

Tempted by this Teal Ombré 💚💙🐬✨ Every girl needs a glam squad 💄👑💎 don't you agree? We are on the hunt for our sidekicks😏 tag your besties below👇👇 to share this exclusive sneak peek of ✨Kylie Hair Kouture✨ by BELLAMI and follow👉 @kyliejenner @thescottycunha @robscheppy👈 for more behind the scenes exclusives 📷🙆 the biggest moment in hair history is almost here. www.bellamihair.com ✨ #kyliejenner #bellamibella #teambellami #bellamimovement #hairextensions

Zobacz w Instagramie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!