Internautka zarzuca Maffashion, że jest niedojrzała

przejdź do komentarzy

"Można zmienić świat, a nie to, że za darmo śpisz w hotelu i płacisz tylko za jedzenie..."

maffashion maffashion/© KAPiF
Wydawać by się mogło, że blogerki mają życie usłane wyłącznie różami.

Od rana zajadają przysmaki pięknie podane w hotelowych restauracjach (za które nie muszą płacić). Przebierają się na okrągło i pozują do zdjęć. Biegają od fryzjera do manikiurzystki i 10 razy na dzień zmieniają szpilki.

Nic dziwnego, że niektórych irytują posty ze zdjęciami i filmami nagrywanymi za granicą. Kolorowe, jak z reklamy. Wczoraj na Instagramie Maffashion (26 l.) jedna z internautek zarzuciła Julii Kuczyńskiej niedojrzałość:

No i co to ma być Maff, jesteś popularna, więc to wykorzystaj - napisała użytkowniczka Instagrama. - Wesprzyj jakąś fundację, podziel się cząstką siebie. To są najpiękniejsze zalety sławy, że można zmienić świat, a nie to, że za darmo śpisz w hotelu i płacisz tylko za jedzenie. Czekam na coś bardziej dojrzałego z twojej strony niż nagrania z domówki z panem Kwiatkowskim.


Kuczyńska szybko odpowiedziała:

Sława? Nie jestem sławna, a przynajmniej tak się nie czuję i za taką nie uważam. Nie jesteś na bieżąco jeśli o chodzi o akcje (...) Wiele rzeczy w moim życiu nie jest do wglądu mas. Mam życie prywatne, a pomagam i wspieram tyle i le mogę i to bardzo często (...) Jeśli życie jeszcze cię nie nauczyło (...) w świecie nie ma nic za darmo... a ja nie jestem w Barcelonie, bo jakaś firma wymyśliła sobie, że kupi mi wakacje... tylko przyjechałam bo biorę udział w kampanii. Właśnie jestem po drugim dniu kręcenia materiału
- napisała Maffashion.

Nic nie spada z nieba.

Nawet blogerkom!

Internautka zarzuca Maffashion, że jest niedojrzała

Internautka zarzuca Maffashion, że jest niedojrzała

Internautka zarzuca Maffashion, że jest niedojrzała

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!