Internautki w szoku. Lewandowska: Nie ma co oszukiwać Was

przejdź do komentarzy

Jeden z bardziej ludzkich wpisów na Instagramie trenerki.

anna lewandowska anna lewandowska/© Instagram
Anna Lewandowska wielokrotnie obrywała za to, że "jest oderwana od rzeczywistości". Ostatnio słynna trenerka zaczęła udowadnia fanom, że ma więcej z szarego człowieka, niż myślą.

Zobacz: Anna Lewandowska: Chodziłam w dziurawych butach zimą. Pomagał nam Caritas

W programie Magdy Mołek zaskoczyła wszystkich wyznaniem o korzystaniu z pomocy Caritasu, gdy była nastolatką. Dzisiaj wielu internautom opadła szczęka, gdy przeczytali ten wpis:

No dobra…przyznam się. Chandra jesienna zapukała dziś i do moich drzwi. Myślałam, że są na tyle grube i niezniszczalne, że do mnie nie dojdzie. No ale nie ma się co oszukiwać, a przede wszystkim nie ma co oszukiwać Was… tak ja też mam słabsze dni. Zaczęłam dzień od myśli.. o nie - nie chce mi się iść na trening, przygotowanie śniadania zajęło mi dwa razy więcej czasu, a czytane maile docierały do mojego mózgu w zwolnionym tempie. Dodatkowo drugi ratunkowy kubek z kawą w dłoni, walka w głowie i szukanie pomysłu - jaką wymyślić wymówkę aby nie iść na trening. Zaraz, zaraz Lewandowska zejdź na ziemię, odpuść dziś ten trening! Nic się przecież nie stanie! Twoje ciało widocznie potrzebuje regeneracji, a Twój mózg odpoczynku - nic na siłę. Sportowcy też mają słabsze dni i nie ma co tego ukrywać i udawać na siłę Terminatora - napisała Ania.


Zobacz: ANNA LEWANDOWSKA W SAMEJ BIELIŹNIE W KAMPANII CALZEDONIA (FOTO)

Anna też człowiek!


No dobra…przyznam się 😀😱😱😱 Chandra jesienna zapukała dziś i do moich drzwi😀Myślałam, że są na tyle grube i niezniszczalne, że do mnie nie dojdzie 🙄 No ale nie ma się co oszukiwać, a przede wszystkim nie ma co oszukiwać Was…tak ja też mam słabsze dni. Przyznaję przy okazji, że jesień to moja najmniej ulubiona pora roku - dziś szczególnie.🙌🏻 Zaczęłam dzień od myśli..o nie - nie chce mi się iść na trening, przygotowanie śniadania zajęło mi dwa razy więcej czasu, a czytane maile docierały do mojego mózgu w zwolnionym tempie. Dodatkowo drugi ratunkowy kubek z kawą ☕w dłoni, walka w głowie i szukanie pomysłu - jaką wymyślić wymówkę aby nie iść na trening.💪🏻👊🏻 Zaraz, zaraz Lewandowska zejdź na ziemię, odpuść dziś ten trening! 👊🏻👊🏻👊🏻 Nic się przecież nie stanie! Twoje ciało widocznie potrzebuje regeneracji, a Twój mózg odpoczynku - nic na siłę.🙊🙊 No tak, ale przecież mówiłam Wam, że trzeba trzymać się założonego sobie wcześniej planu. Żeby była jasność, podtrzymuje to - nie odpuszczaj kiedy nie musisz 😉, ale bądź też w równowadze z samym sobą. Mój organizm ewidentnie dziś protestuje i nie będę zmuszać go na siłę do wysiłku, którego nie chce i nie jest w stanie wykonać. Dziś odpocznę i jutro wrócę ze zdwojoną siłą:😊😊😊 Sportowcy też mają słabsze dni i nie ma co tego ukrywać i udawać na siłę Terminatora:🤔🤓 Pozdrawiam FitFreaków✌🏻 😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻 Autumn is here, I will be honest with you, im not a big fan of this season and its gray days. Today i was doing Everything just not to go for a training. Breakfast - longer than ever, reading emails with cup of coffee took ages! No training today 😉 yes, after I spoke about the need to stick to the plan! Sure! I Supports this. But we have to do everything in balance with yourself! When the body is asking for forgiveness, for a break... 😊 remember - athletes also have weaker days :) I'm not going to hide it 🙊 #FitFreak #women #annalewandowskatezczlowiek #annalewandowska #healthyplanbyann

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Photoshoot 💪🏻#work #action #sport #fit #sportwomen #healthyteam #healthyplanbyann #annalewandowska

Film zamieszczony przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!