Internet huczy po publikacji listy wykonawców będących duchowym zagrożeniem

przejdź do komentarzy

Jest Behemoth, Black Sabbath, jest też Beyonce, a nawet... Celine Dion.

beyonce beyonce/© PR Photos
O tym, że istnieją kapele promujące statanizm, wie każdy. O tym, że kościół odradza słuchania zespołów typu Behemoth czy Black Sabbath, również wie wielu.

Zobacz: Zdziwi Cię powód nieobecności Jaya Z na gali MET

Ale nie wszyscy wiedzą, że istnieje lista zespołów muzycznych, wokalistów i gatunków muzycznych, które - według przedstawicieli kościoła - stanowią zagrożenie duchowe.

Internauci są poruszeni zawartością tej listy. Bo obok zespołów ewidentnie nawiązujących do okultyzmu i satanizmu, promujących antyreligijność, znaleźli się i tacy, których chyba nikt nie podejrzewa o złe zamiary.

A jednak.

Wśród takich grup i wykonawców znajdują się na przykład Depeche Mode, Michael Jackson, Nirvana, The Cure i The Rolling Stones.

Zobacz: BEYONCE JEST WREDNA? PRZEKONAŁA SIĘ O TYM JEJ ASYSTENTKA...

Żaden z nich nie ma co prawda "dziesiątki" w ocenie stopnia zagrożenia, co nie zmienia faktu, że znalazły się wśród potencjalnych zagrożeń duchowych.

Najbardziej jednak internautów poraziła lista nr 2 dołączona do zestawienia. Znaleźli się na niek między innymi Beyonce, Demi Lovato, Justin Bieber, Shakira, Selena Gomez, a nawet Celine Dion.

Być może w ich przypadku zagrożeniem jest po prostu wyuzdany styl promowany w klipach? Chociaż w przypadku Celine Dion nawet to jakoś nam nie pasuje.

Kompletną listę wykonawców i zespołów znajdziecie tutaj. Sprawdźcie, czy są na niej Wasi ulubieńcy:)Internet huczy po publikacji listy wykonawców będących duchowym zagrożeniem

Internet huczy po publikacji listy wykonawców będących duchowym zagrożeniem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!