Irena Kamińska-Radomska o ślubie Meghan i Harry'ego: NIE złamano etykiety!

przejdź do komentarzy

Ze szczegółami opowiedziała o wrażeniach z ceremonii.

irena kamińska-radomska irena kamińska-radomska/ @AKPA/Instagram/Ksensington Palace
Irena Kamińska-Radomska to mentorka Projektu Lady, która znana jest ze swojej perfekcyjności, erudycji i bezwzględnego przestrzegania zasad. Specjalistka opowiedziała nam o swoich wrażeniach ze ślubu Meghan i księcia Harry'ego.

Markle dostała proszki uspokajające? Jak Meghan zapamiętała swój ślub

Mentorka przyznała, że ślub nie miał aż tak bajecznej i sztywnej oprawy, ponieważ książę Harry jest dopiero szósty w kolejce do tronu:


- Mówi się o tym, że było tam dużo przełamania, bo mamy tendencję do porównywania [...] Proszę spojrzeć, na etykietę dworską. Jest pewien zbiór zasad, ale te zasady różnią się, w zależności od tego, jaka jest bliskość do tronu. [...] [W przypadku księcia Harry'ego] jest to dalsza pozycja i dlatego ten ślub nie miał takiej oprawy.

- zauważyła.

Kamińska-Radomska przyznała, że śledziła brytyjską uroczystość. Dodała również, że o randze ślubu, która była mniejsza niż w przypadku zaślubin Williama i księżnej Kate, świadczą nawet najmniejsze elementy:


- Goście nie musieli czekać tak długo na przybycie królowej - bo zwykle to są dwie godziny. I w przypadku księcia Williama i Katarzyny tak to było.


Kontrowersje, dzieciństwo, związki.Wszystko co musisz wiedzieć o księżnej Meghan

Wiedzieliście o tym, że niemal każdy gest na sobotniej uroczystości miał aż tak wielkie znaczenie? Zobaczcie cały wywiad z Ireną Kamińską-Radomską.

Irena Kamińska-Radomska o ślubie Meghan i Harry'ego: NIE złamano etykiety!

Irena Kamińska-Radomska o ślubie Meghan i Harry'ego: NIE złamano etykiety!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj