Irena Santor zamieszkała w domu opieki

przejdź do komentarzy

Wszystko dla męża.

irena santor irena santor/© AKPA
Irena Santor (83 l.) jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Na utworach piosenkarki wychowało się już niejedno pokolenie. Gwiazda wciąż koncertuje, ostatnio jednak jej głowę zaprzątały inne sprawy.

Irena Santor już nie zaśpiewa?

Mąż Ireny Santor, Zbigniew Korpolewski, przeszedł niedawno operację serca. Po poważnym zabiegu wymagał fachowej opieki. Małżonkowie zdecydowali więc, że oboje przeniosą się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

W domu pomocy para może liczyć na całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Mąż piosenkarki czuje się na tyle dobrze, że Santor mogła wrócić do koncertowania. Pojawiła się na nagraniach z okazji 25-lecia TVP Polonia, 7 kwietnia dała recital w Toruniu, w planach ma kolejne występy.

Doda: Pani Irena jest zaje*ista! [VIDEO]

Irena Santor jest związana ze Zbigniewem Korpolewskim od wielu lat. Sama również mogła liczyć na jego wsparcie - gdy w 2000 roku u gwiazdy wykryto raka piersi i kobieta musiała przejść dwie operacje oraz chemioterapię, jej partner mocno ją wspierał.


Irena Santor zamieszkała w domu opieki

Irena Santor zamieszkała w domu opieki

Irena Santor zamieszkała w domu opieki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 17:53 cytuj
  W necie ciężko znaleść info na temat tego czy miała dzieci . Na jednym forum znalazłam info że oddała upośledzone dziecko do przytułka , którym opiekowały się zakonnice. Bardzo to ciekawe hmmmm
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 14:47 cytuj
  gość, 10-04-18, 11:46 napisał(a): Niestety brak dzieci , brak rodziny i nawet aktorzy którzy całe życie poświęcili pracy na koniec Czeja ich dom opieki ( tak, wiem to że masz rodzine nie gwarantuje że i Ty tam się nie znajdziesz ). To strasznie smutne , że ludzie poświęcają się scenie, sztuce, pracy a potem gdy mijają najlepsze lata są sami. Grażyna Torbicka biedna musi ładować Botox i reklamować szit Loreala aby się utrzymać. Cake żyje oddała TVP i co teraz na ?


  Nie są sami bo mają siebie. Poza tym w takim wieku to i dzieciom ciężko byłoby o nich zadbać. Mój ojciec musiał się opiekować rodzicami gdy sam był już mocno po 50tce i żadna przyjemność to nie była. Dźwigać 80kilogramowego człowieka, zmieniać pieluchy, robić zastrzyki, znosić zapach odleżyn... Już nie mówiąc o tym, że dziadek nic nie pamiętał więc uważał ojca za obcą osobę. Często pluł i przeklinał podczas posiłków. Do tego oczywiście pracował na pełen etat. Po pół roku się poddał i poszukał ośrodka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 14:09 cytuj
  Akurat Santor ma (miała?) syna. Tylko, że urodził się upośledzony i się go szybko pozbyła.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 12:13 cytuj
  Torbicka to akurat ma bogatego męża, nie musiałaby robić jic żeby się utrzymać. Dom opieki z lekarzami i pielęgniarkami ludźmi w podobnym wieku to świetne rozwiązanie. Sama niewyobrazam sobie rezygnować z życia po to żeby siedziec w dunze starszyzna z rodziny. Sama jak się zestarzeje tez chętnie pójdę do takiego ośrodka. Normalna kolej rzeczy w cywilizowanych krajach. To tylko w Polsce kobieta ma rezygnować z życia, wychowywać chore dzieci a na końcu jeszcze się poświecić i zmieniać pieluchy teściom.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 11:46 cytuj
  Niestety brak dzieci , brak rodziny i nawet aktorzy którzy całe życie poświęcili pracy na koniec Czeja ich dom opieki ( tak, wiem to że masz rodzine nie gwarantuje że i Ty tam się nie znajdziesz ). To strasznie smutne , że ludzie poświęcają się scenie, sztuce, pracy a potem gdy mijają najlepsze lata są sami. Grażyna Torbicka biedna musi ładować Botox i reklamować szit Loreala aby się utrzymać. Cake żyje oddała TVP i co teraz na ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-04-18, 10:38 cytuj
  80 lat, a wyglada dobrze,
  Nie masz konta? Zarejestruj się!