Isabel Marcinkiewicza - nie jestem głupią idiotką

przejdź do komentarzy

"Nie zabraniajcie pisać mi wierszy".

isabel isabel/SE
Isabel z Brwinowa, narzeczona Kazimierza Marcinkiewicza znów zabrała głos.

Na blogu byłego premiera broni się przed falą krytyki, z jaką się spotkała:

„Burza” nadal trwa, kiedy przejdzie? Może, gdy zapadniemy się pod ziemie całkowicie?

Tylko, dlaczego? Jesteśmy ludźmi jak każdy z nas i mamy prawo do wolności wypowiadania się, wyznawania swoich poglądów i działania, życia w sposób, jaki chce, dokonywania wyborów
- pisze Isabel.

A potem odpiera zarzuty:

Jestem osobą młodą, nie znaczy jednak ze „głupią idiotką”. Skąd w ogóle taka myśl? Jednak, każdy ma prawo do mówienia i używania słów, jakich chce. Zdaje sobie sprawę, jak łatwo oceniać kogoś z oddali, na wirtualnym forum (a nie prosto w oczy!). Tak na prawdę państwo mnie zupełnie nie znają, a decydują się dokonywać oceny.

Czy 1 wpis, 2 wiersze i filmik „z ukrytej kamery” maja być podstawa do oceniania mnie? Oczywiście niektórym to wystarcza.

Co do opinii wyrażonych na mój temat, chcę zapewnić że do nikogo z Państwa pretensji o to nie mam, bo szanuje wolność wyrażania opinii, choć boli, jeśli jest ona niezgodna z prawdą.


Przyszła żona Marcinkiewicza prosi również, by odpowiednio podchodzić do poezji, którą tworzy:

(...) nie zabraniajcie pisać mi wierszy, jeśli się nie podobają nie czytajcie... Jeśli czytacie... Zajmujcie się nie formą, ale treścią, to ona była bardziej istotna.

”you never judge a book by its cover” - napomina Isabel.

Tylko czekać, aż w jakimś magazynie ukaże się wywiad z Isabel, w którym dziewczyna zechce obnażyć swą duszę. Bo nie widać jakoś, żeby narzeczona premiera chciała zakończyć swój "romans" z mediami.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!