Ivana Trump u Ewy Minge

przejdź do komentarzy

Jedna z najbogatszych kobiet świata kupuje u Polki.

ewa minge ewa minge/ © KAPiF
Ewa Minge po raz drugi pojawiła się na paryskim Tygodniu Mody. Tym razem pokazała kolekcję jesień-zima 2009-2010. Francuzki poprzednio tłumnie przybyły na pokaz. Jak poszło jej tym razem?

Wygląda na to, że lepiej. Zainteresowana tą kolekcją była jedna z najbogatszych kobiet świata, Ivana Trump. Celebrytka przyszła zresztą w kreacji zaprojektowanej przez Polkę.

- Mimo,że Ewa od dawna mówiła,że na pokazie będzie Ivana Trump, to nie mogłem w pełni uwierzyć, że na pewno pojawi się w Hotel de Crillon - opowiada Piotr Ostrach, doradca medialny sławnych i bogatych. W końcu to
jedna z najbardziej znanych i najbogatszych kobiet świata z mocno napiętym kalendarzem imprezowym. Okazuje się, że dla Ewy Minge znajdzie czas. Ivana przyszła punktualnie. Towarzyszył jej znajomy Adrien Jolivet. Pokazała się w pięknym stroju zaprojektowanym przez... Ewę. Po pokazie pierwsza podbiegła z gratulacjami.

Bogaczka zamówiła podobno kilka kreacji. Czyżby wreszcie polskie projekty miały wejście na międzynarodowe salony? Miejmy nadzieję, że po Trump będą inne sławy.Ewa Minge Ivana Trump

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!