Iwona Pavlović rozkleiła się po występie Iwony Cichosz

przejdź do komentarzy

Co się stało?

iwona cichosz iwona cichosz/© KAPiF
Iwona Cichosz jest pierwszą uczestniczką Tańca z gwiazdami, która nie słyszy. Uczestniczka show nosi co prawda aparat słuchowy, dzięki któremu rozpoznaje dźwięki i mówi, ale jej pierwszym językiem jest język migowy.

Zobacz: Totalny SZOK! Kto odpadł po 1. odcinku Tańca z gwiazdami?

Iwona, która w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych, zdecydowała, że podczas treningów do show i występów na żywo nie będzie korzystać z aparatu. Nie będzie też mówić. Uczestniczka zdecydowała, że będzie się porozumiewać za pomocą języka migowego. Iwona chce w ten sposób zwrócić uwagę na to, że osoby niesłyszące również czują muzykę i rytm, i potrafią oddać emocje w tańcu.

Witają nową uczestniczkę Iwona Pavlović pozdrowiła ją właśnie w języku migowym. Jurorka nie kryła wzruszenia. Także wtedy, gdy oceniała występ Iwony. Okazało się, że Cichosz doskonale czuje rytm muzyki i na parkiecie radzi sobie genialnie.

Czytaj: Czy melisa była potrzebna? Jak Dominice Gwit poszło w 1. odc. Tańca z gwiazdami

Zapytany o to, czy treningi z Iwoną są dla niego wyzwaniem, Stefano Terrazzino stwierdził, że partnerka radzi sobie doskonale i nie ma powodów, by traktować ją inaczej, niż pozostałe uczestniczki show.
Iwona Pavlović rozkleiła się po występie Iwony Cichosz

Iwona Pavlović rozkleiła się po występie Iwony Cichosz

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!