Iwona Węgrowska lepsza od Celine Dion?

przejdź do komentarzy

Tak twierdzi znany amerykański producent i dźwiękowiec!

iwona ęgrowska iwona ęgrowska/Facebook
Cudze chwalicie, a swego nie znacie? Bardzo możliwe.

Kogo byśmy wybrali, gdyby postawiono w jednym szeregu Iwonę Węgrowską, Celine Dion, Barbarę Streisand i Dianę Krall? Znany amerykański producent i dźwiękowiec, Peter Doell, postawiłby na naszą rodaczkę!

To u Petera Iwona nagrywała ostatnio swój najnowszy kawałek Las Vegas. Po zakończonej współpracy dostała taką opinię (szybko pochwaliła się nią na Facebooku):

To był dla mnie ogromny zaszczyt, by móc spotkać w minionym tygodniu tak uroczą, młodą kobietę jak Iwona Węgrowska (najbardziej urzekający głos jaki słyszałem od lat!). Niesamowite wrażenie zrobił na mnie jej kompletny "pakiet" wokalny:
pasja, siła głosu i charyzma! WOW - ta dziewczyna potrafi śpiewać!

Iwona opanowała warsztat muzyczny w stopniu, który czyni z niej naprawdę wszechstronną artystkę. We właśnie skończonej potężnej popowej piosence "Las Vegas" potrafiła bez pardonu poszarpać go na kawałki.

Miałem w życiu dużo szczęścia, dzięki czemu mogłem pracować z wieloma znanymi na całym świecie znakomitymi wokalistkami, takimi jak: Barbra Streisand, Diana Krall, Celine Dion czy Natalie Cole... ale Iwona to było jak zaczerpniecie świeżego powietrza.

Świat - i ja - musi usłyszeć więcej od tej prześlicznej młodej "chanteuse"!


Robi wrażenie?

Iwona Węgrowska lepsza od Celine Dion?

Iwona Węgrowska lepsza od Celine Dion?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!