Iwona Węgrowska pokazała pierwsze zdjęcia córeczki (FB)

przejdź do komentarzy

Mama, owszem, jest "umęczona", ale...

iwona węgrowska iwona węgrowska/© KAPiF
Iwona Węgrowska w lipcu ubiegłego roku została mamą. Na świat przyszła córeczka gwiazdy. Rodzice dali dziewczynce na imię Lilianna.

Lili zajęła serce i głowę mamy. Iwona Węgrowska zniknęła z salonów. Na szczęście wokalistka zapowiada, że już pod koniec stycznia ukaże się jej nowa piosenka. Artystka pracuje też nad nową płytą.

Czytaj też: Jest pierwszy wywiad Libera i Grzeszczak po porodzie

Czas musi teraz dzielić między pracę a wychowanie dziecka. Ale z tego, co pisze na Facebooku, zupełnie nie przeszkadza jej to macierzyńskie poświęcenie.

Moja Cudna Lili........ pewien portal napisał, że jestem umęczona. Owszem, ale to cudowne zmęczenie i nie mówiłam to w negatywnym świetle. Zapewniam! W życiu nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać. Kocham moja córeczkę nad życie. Jest pełna energii i taka piękna. Prosicie mnie o zdjęcie malej księżniczki ale na razie musi Wam wystarczyć tylko tyle. Ps. Jest cudownie!!!!!!!!!!!! Największe moje szczęście i moja miłość LILIJKA - cała w skowronkach napisała szczęśliwa mama.


Jednocześnie piosenkarka pokazała pierwsze zdjęcia córeczki. Buzi nie widać w całości, ale z fragmentów, którymi Węgrowska "poczęstowała" fanów, widać, że malutka jest śliczna i słodka.

Gratulujemy takiego Słoneczka!Moja Cudna Lili........ pewien portal napisal, ze jestem umeczona. Owszem, ale to cudowne zmęczenie i nie mowilam to w...

Posted by Iwona Węgrowska Oficjalnie on 17 stycznia 2016


Iwona Węgrowska pokazała pierwsze zdjęcia córeczki (FB)

Iwona Węgrowska pokazała pierwsze zdjęcia córeczki (FB)

Iwona Węgrowska pokazała pierwsze zdjęcia córeczki (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!