Iwona Węgrowska źle znosi ciążę? (Instagram)

przejdź do komentarzy

Piosenkarka komentuje plotki i pokazuje ciążowy brzuch.

iwona węgrowska iwona węgrowska/Facebook
Już niedługo Iwona Węgrowska zostanie mamą. Tabloidy z troską pochylają się nad stanem zdrowia przyszłej mamy. Fakt doniósł ostatnio, że wokalistka narzeka na samopoczucie. Cytował nawet samą Węgrowską która miała powiedzieć:

Moja ciąża jest zagrożona. Ciągle latam po szpitalach i robię różne badania. Mam niebezpieczne skurcze i boleści, jak nie jestem na badaniach to muszę cały czas leżeć. To wszystko przez stres, ja już nie daję rady. Mam spore problemy ze sobą i dzieckiem.


Tymczasem przyszła mama, której brzuch wygląda już naprawdę imponująco, dementuje plotki na swój temat. Na profilu FB Węgrowska napisała:

Moi Drodzy i Szanowne Media. Ze mną i z naszą Lili jest wszystko w porządku. Jesteśmy zdrowe i czujemy się świetnie. Nie ma podstaw do obaw. Jestem szczęśliwa i bardzo zakochana, a ten śmiech udziela się dzidzi (na zdrówko). Nie możemy się doczekać rozwiązania. Zły okres stresów, nerwów minął już dawno. Także proszę nie rozprzestrzeniać plotek na ten temat Szanowne Media. Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie. Wierzę, że to w trosce o mnie zostało napisane ale zapewniam, że jest cudownie. PS. Ta fotka dla tych, którzy ciągle nie wierzą ze jestem w ciąży - po czym pokazała zdjęcie odsłoniętego brzucha.


Nie, Iwona Węgrowska nie wygląda na cierpiącą. Trzymamy kciuki za mamę i małą Lili.Moi Drodzy i Szanowne Media. Ze mną i z naszą Lili jest wszystko w porządku. Jesteśmy zdrowe i czujemy się świetnie. Nie...

Posted by Iwona Węgrowska Oficjalnie on 27 maja 2015


Nasza córeczka będzie miała na imię LILIA (LILI)..... odliczam juz dni do porodu. Nie mogę się doczekać,Kiedy razem z Maciusiem weźmiemy ja w objęcia i tak bardzo do siebie przytulimy.

Posted by Iwona Węgrowska Oficjalnie on 22 maja 2015


Iwona Węgrowska źle znosi ciążę? (Instagram)

Iwona Węgrowska źle znosi ciążę? (Instagram)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!