Izabel Janachowska pęka z dumy: Mam 29 lat i swój program

przejdź do komentarzy

Brak skromności czy szczerość?

izabela janachowska izabela janachowska/© KAPiF
Izabela Janachowska po kontuzji, której doznała w programie Taniec z gwiazdami została zmuszona zakończyć swoją taneczną karierę. Jak to w Pollywood bywa, gwiazdka spróbowała swoich sił w internecie.

Anna Wendzikowska, Karolina Malinowska i Zosia Ślotała dorabiają na swoich blogach. Podobnie było z Izabelą, która dzieliła się z internautkami swoją wiedzą na temat organizacji ślubów. Jesienią zeszłego roku gwiazdka zadebiutowała na antenie TVN Style w programie Nie opuszczę Cię aż do ślubu.

Robienie tego programu jest spełnieniem mojego marzenia, bo jestem na punkcie tego tematu totalnie zakręcona. Zrobiliśmy już sporo odcinków, a ja przy każdym ślubie płaczę, bo są to dla mnie wzruszające momenty. Podchodzę do tego bardzo emocjonalnie, bardzo się angażuję i po prostu wkładam w to całe serce. Sam moment ślubu jest taki wyjątkowy, że wyciska u mnie łzy. Bardzo kręci mnie to, co robię - mówi Janachowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Janachowska wie, że ma ogromne szczęście.

Jestem bardzo ambitną osobą, ale z drugiej strony myślę sobie, mam 29 lat i mam swój autorski program, który powstał na podstawie mojego pomysłu. Jestem z tego na maksa dumna i szczęśliwa. Nie ma wielu osób, które już w tym wieku zostały obdarzone takim dużym zaufaniem, żeby móc prowadzić własny format - dodaje.


Pogratulujecie?

 


Izabel Janachowska pęka z dumy: Mam 29 lat i swój program

Izabel Janachowska pęka z dumy: Mam 29 lat i swój program

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!