Izabela Janachowska zdradziła szczegóły ślubu z milionerem

przejdź do komentarzy

Na bogato, czy skromnie?

izabela janachowska izabela janachowska/©KAPiF, PnŚ
Izabela Janachowska stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Nie tylko na parkiecie miała dobrą passę, ale i w miłości. Jej partnerem jest znany milioner, Krzysztof Jabłoński. Para panuje właśnie ślub. Ceremonia ma się odbyć latem przyszłego roku. Z tej okazji tancerka pojawiła się niedawno w PnŚ i zdradziła kilka szczegółów z przygotowań. Jak będzie? Skromnie, czy na bogato?

Janachowska zaczęła od butów. Już kupiła białe Louboutiny, ale nie zdążyła jeszcze ustalić miejsca ślubu:

- Koncepcje są dwie i to skrajnie różne jeśli chodzi o miejsce ślubu. Jeden to jest ślub, który ma się odbyć w Polsce, a drugi bardziej poruszamy się w klimatach europejskich, ciepłe kraje. Ja gdzieś tam bardzo sobie cenię klasykę, elegancję, minimalizm w takich imprezach. Nie do końca kręcą mnie kolorowe kwiaty, takie rzeczy, także bardzo stonowanie.

A co z sukienką? Będą aż trzy:

- Będę miała trzy sukienki, ale to jest tak typowo po polsku. To nie, że trzy razy się przebiorę podczas jednego wieczoru. To nie w kierunku Kim Kardashian. Jedna na kościół, druga na wesele, bo chyba wypada się przebrać po północy, prawda? I trzecia na poprawiny. Sukienek fizycznie jeszcze nie ma, ale są już zamówione. Sukienka na ślub nie będzie od polskiego projektanta, ale dwie pozostałe już tutaj od nas.

Szykuje się kolejny medialny ślub?
Materiał PnŚ tutaj.

Izabela Janachowska zdradziła szczegóły ślubu z milionerem

Izabela Janachowska zdradziła szczegóły ślubu z milionerem

Izabela Janachowska zdradziła szczegóły ślubu z milionerem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!