Jacek Rozenek: Wyrwałem się z PATOLOGII

przejdź do komentarzy

Mąż Perfekcyjnej Pani Domu o swoim trudnym dzieciństwie. On też się kreuje?

jacek rozenek jacek rozenek/© KAPiF
Mieliśmy już wywiady z Małgorzatą Rozenek, która najpierw przekonywała o tym, że to ona w małżeństwie "jest klasycznym przykładem mężczyzny", a także usiłowała wmówić nam, że Perfekcyjna Pani Domu "to nie jest wymyślona postać".

Teraz w blasku jej sławy grzeje się Jacek Rozenek, który - mimo że w środowisku showbiznesowym obraca się od dawna - nigdy nie dorobił się takiej popularności, jak jego żona.

Może teraz się to zmieni? Rozenek kreuje się na prawdziwego bohatera - godnego małżonka idealnej gospodyni.

- Wyrwałem się z patologicznego środowiska. Miałem przyzwoity dom w bardzo trudnym otoczeniu. Trzech moich kolegów nie żyje, czterech siedzi w więzieniu. Koleżanki, z którymi bawiłem się na ulicy, już na tej ulicy zostały - opowiada w rozmowie z magazynem Rewia.

- W szkole byłem tak zamknięty w sobie, że kiedy poproszono mnie o recytację wiersza, wstałem i... zemdlałem. Próbowano mnie zmusić, żebym składał papiery do budowlanki. Musiałem znaleźć siłę, by walczyć o siebie - wyznaje.

Dziś jego głos możemy często usłyszeć w dubbingowanych filmach, dodatkowo znany jest jako fachowiec od wystąpień publicznych i kształtowania wizerunku.

Trzeba przyznać, że bajka o mdlejącym z tremu chłopcu, który zostaje zamożnym aktorem i przedsiębiorcą, jest bardzo medialna.

Przy okazji dowiadujemy się, że prowadzenie domu było zawsze pasją Małgorzaty Kostrzewskiej-Rozenek (która jeszcze pół roku temu występowała w TVP 2 pod podwójnym nazwiskiem). Rewia podaje, że sama napisała wcześniej książkę o prowadzeniu domu.
 


Jacek Rozenek: Wyrwałem się z PATOLOGII

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!