Jacek Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

przejdź do komentarzy

Perfekcyjna Pani Domu nie ma czasu dla rodziny?

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Bycie osobą rozpoznawalną ma swoją cenę. Nie chodzi tylko o to, że dom, w którym sprząta gosposia, fotografują obce osoby. Mowa też o zwykłych obowiązkach zawodowych, których razem z programem Perfekcyjna Pani Domu przybyło Małgorzacie Rozenek.

PPD spędza wiele dni poza domem, bo program wymaga wyjazdów na wiele dni. Owszem, co prawda wtedy Rozenek zostawia synowi ubrania z karteczkami "poniedziałek", "wtorek", "środa", ale na odległość nie jest w stanie zrobić wiele więcej. Są też wieczorne imprezy, na których wypada się pojawić. Sama przyznała w rozmowie z Vivą, że pomaga jej gosposia, a dziećmi zajmuje się niania, mąż i dziadkowie.

A kto opiekuje się Jackiem Rozenkiem? Aktor zdaniem informatora Na żywo czuje się mężem swojej żony - Małgorzata jest bardziej rozpoznawalna od niego, choć on w zawodzie aktora spędził długie lata.

- Sukces 'Perfekcyjnej Pani Domu' przerósł jego oczekiwania - mówi Na Żywo osoba z otoczenia pary. - To Jacek zachęcał żonę, by wzięła udział w castingu do programu, a teraz tego żałuje. Oczywiście cieszy się z jej sukcesów, ale brak mu jego dawnej Małgosi, skupionej na domu, ciepłej, spokojnej. Źle czuje się jako mąż swojej żony.

Z kolei Perfekcyjna Pani Domu, źle znosząc złośliwe komentarze ze strony internautów, "stała się kłębkiem nerwów, pali mnóstwo papierosów". Ponoć efekt jest taki, że w związku nie najlepiej się dzieje.

Czyżby sukces ich przerósł?

Poniżej Małgorzata Rozenek na gali Zwykły Bohater. Sama i bez obrączki.

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!