Jackie Stallone znów pomylona z Ivone Weldon (FOTO)

przejdź do komentarzy

Miały tego samego chirurga? AKTUALIZACJA

jackie stallone jackie stallone/© Fame/Flynet
Matka Sylvestra Stallone sama przyznawała się do tego, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. W ubiegłym roku mówiła:

- Jestem po wielu operacjach, wszystkiego mam za dużo na twarzy - stwierdziła pani Stallone. - Wyglądam teraz, jakbym miała policzki wypchane orzechami, to przyczyna Juvedermu, jest go zbyt wiele. Czuję się jak wiewiórka (więcej przeczytacie tutaj).

Mimo tego, że przyznawała się do zabiegów, była wręcz wstrząśnięta, gdy dwa lata temu, na premierze Niezniszczalnych 2 została pomylona z Ivone Weldon (to właśnie Weldon wzięto za Stallone).

Nasi czujni Czytelnicy, nie przebierając w słowach, zarzucili nam dziś brak wiedzy. Bijemy się w piersi - zasugerowaliśmy się podpisem zdjęć przez agencję. Ta opatrzyła fotki Ivone podpisem Jackie Stallone. Stąd nasza sugestia, że mama Sylvestra wygląda - jak na 90 lat - bardzo dobrze!

To jednak nie Jackie, a Ivone. To ona brylowała na premierze Niezniszczalnych 3 w bardzo krótkiej małej czarnej, w butach z mankietami.

Przepraszamy za pomyłkę i Czytelników i panią Stallone;) Wniosek z tej przygody płynie jeden - za dużo silikonu i operacji nie sprzyja indywidualizacji!



Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Jackie Stallone ma 92 lata! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!