Jackson: Hitler to geniusz, a Madonna jest we mnie zakochana

przejdź do komentarzy

Bredził?

michael jackson michael jackson/ © PR Photos
Światło dzienne ujrzały właśnie taśmy, na których nagrano potężny wywiad z Michaelem Jacksonem. Potężny, czyli długi i bardzo kontrowersyjny.

Jacko twierdzi w nim, że Madonna była w nim na zabój zakochana, jednak on uczucia nie odwzajemniał, bo uważał, że Królowa Popu "wcale nie jest seksowna".

- Myślę, że była we mnie szczerze zakochana, ale ja nie byłem zakochany w niej. Miała w sobie dużo zwariowanych uczuć. Wiedziałem, że nie mamy ze sobą nic wspólnego - mówił Michael. - Ona wcale nie jest seksowna. Bycie seksownym w moim przekonaniu pochodzi z serca i tego, jak się prezentujesz.

Kolejnym dziwnym stwierdzeniem jest wyznanie, że piosenkarz rozważał związek z... Elizabeth Taylor, ale doszedł do wniosku, że 27-letnia różnica wieku to jednak ciut za dużo.

- Wiedziałem, że jeśli kiedykolwiek zrobimy coś, prasa nie da nam spokoju, będą źli i złośliwi, nazwą nas "Dziwaczną Parą". To by się zmieniło w cyrk i tylko przysporzyłoby nam kłopotów.

Największym szokiem jest jednak przekonanie Jacksona, że "Hitler był geniuszem".

- Hitler był genialnym mówcą. Aby sprawić, że tak wielu ludzi zmieniło się i zwróciło ku nienawiści, trzeba być prawdziwym showmanem i on na pewno nim był.


Jakson: Hitler to geniusz, a Madonna jest we mnie zakochana

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!