Jacyków: Geje adoptujący dzieci to skończeni skur***

przejdź do komentarzy

"Nie lubią mnie, bo jestem dla nich za mało pedalski."

tomasz jacyków tomasz jacyków/ © KAPiF
Tomasz Jacyków, zadeklarowany homoseksualista, powiedział o sobie w najnowszym wywiadzie dla Dziennik.pl, że jest "za mało pedalski".

Mało tego - wcale nie staje po stronie gejów, broniąc ich prawa do adopcji. Uważa, że chęć wychowywania dziecka przez dwóch mężczyzn to czysty egoizm:

- Faceci, którzy w tej chwili zdecydowaliby się wspólnie wychowywać dziecko, musieliby być skończonymi sku…ami i egoistami. I nie chodzi mi o to, że mogą zrobić to źle, tylko o przykrości, jakie spotykałyby tego młodego człowieka na każdym kroku…
Jeżeli w naszym społeczeństwie dojdzie do mentalnego przewrotu to nie mam nic przeciwko. Na razie Polacy nie są na takie historie gotowi. Z drugiej strony mam świadomość, że homoseksualizm wcale nie wyklucza pragnienia posiadania potomstwa. Ci faceci naprawdę marzą o założeniu rodziny
i wychowywaniu dzieci. Pod tym względem uważam się za dość szczęśliwego geja...

On sam jest nie tylko "szczęśliwym gejem", ale i gejem pozostającym w stałym związku (o kwestii wierności mówił już nie raz...). Jacyków i jego partner są ze sobą już od 14 lat.

- Jak wygląda wasz związek? - pyta dziennikarka.

- Od 4 lat właściwie nie wygląda, bo Tomek pracuje na stałe w Anglii. Codziennie wieczorem włączamy Skype'a i towarzyszymy sobie we wszelkich domowych czynnościach. Poza tym jest zupełnie normalnie. Naprawdę niczym się nie różnimy od reszty ludzi. Niezależnie od orientacji seksualnej łączenie się w pary leży w naturze człowieka.

Na koniec Jacyków rzuca, że czuje się wyklęty, że gejów nie lubi, bo "to najbardziej nietolerancyjna społeczność w naszym kraju".

- Nigdy nie byłem przez nich akceptowany. Dlaczego? Bo kiedy oni bali się własnego cienia, ja otwarcie mówiłem, jaki jestem. A teraz, kiedy bycie gejem jest supermodne, a jak nie bycie, to chociaż posiadanie takowego za przyjaciela, też mnie nie lubią, bo jestem dla nich za mało pedalski.

Cały wywiad znajdziecie tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!