Jacyków robi dym, Rosati się wycisza

przejdź do komentarzy

Foremniak jest zazdrosna, a Iga Wyrwał zostaje aktorką.

małgorzata foremniak małgorzata foremniak/ © KAPiF
... czyli o czym dzisiaj jeszcze nie napisaliśmy.

Poniżej plotki, które można streścić dosłownie w kilku zdaniach:

***

Małgorzata Foremniak aż za dobrze wie, ile namiętności bucha w tańcu - dlatego zdaniem magazynu Świat i ludzie jest zazdrosna o Annę Muchę, która wypiękniała i uwodzi. Oby nie Maseraka.

***

Weronika Rosati "usuwa się w cień"
- jak zapewnia jej menedżerka w rozmowie z Faktem, chce sobie odpocząć. Ponoć (krótki) udział w Tańcu z gwiazdami kosztował ją sporo nerwów. Jakoś nie chce nam się wierzyć - Wera zdaje się mieć tendencję do pchania się pod światła fleszy.

***

Tomasz Jacyków i Michał Witkowski biorą ślub kościelny?
Taka informacja pojawiła się w Super Expressie - ślub miałby zostać udzielony przez tzw. podziemie kościelne, które łączy świętym węzłem pary homoseksualne. Najciekawsze jest jednak to, że nikt inny o takim podziemiu wcześniej nie słyszał. Wygląda na to, że to po prostu sensacja na siłę.

***

Fakt donosi, że córka Polańskiego wybaczyła mu gwałt na 13-latce.
Niewiele to zmienia w całej sprawie, ale może przeciągnie kilka osób na stronę reżysera. Jakoś jednak nie liczymy na to, że słowa te przemówią do pracowników organów sprawiedliwości...

***

Mania łapówek, szaleństwa finansowe! Janusz S., muzyk i kompozytor, współtwórca musicalu Metro też wplątany jest aferę łapówkarską. Jest podejrzany o wręczenie korzyści w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego - podało Radio TOK FM.

***

Iga Wyrwał w show Kuby Wojewódzkiego ogłosiła, że zostanie aktorką. Teraz magazyn Na żywo dowiedział się, że jej piękne piersi (nie można zaprzeczyć, że Iga składa się głównie z nich) wystąpią w serialu Na wspólnej. Jeśli będzie tak "giętko", jak w tańcu, skończy się szybciej, niż zaczęło.

Jacyków robi dym, Rosati się wycisza

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!