Jak Brad Pitt zareagował się na wieść o operacji Jolie?

przejdź do komentarzy

Gwiazda usunęła jajniki.

angelina jolie angelina jolie/PRPhotos
Ich miłość jest historią niczym z bajki. Dziewięć lat temu poznali się na planie Pana i pani Smith. 23 sierpnia Angelina Jolie (39 l.) stała się panią Pitt. Do ślubu poszła w skromnej sukni, która powstała w Atelier Versace. Welon zdobiły własnoręczne rysunki dzieci a dochód ze sprzedaży sesji ślubnej poszedł na szczytny cel.

Dwa lata temu wszystkie media żyły operacją aktorki. Gwiazda poddała się podwójnej mastektomii. Wszystko po to, by zapobiec ewentualnemu pojawieniu się raka. Właśnie na raka zmarły mama, babcia i ciocia aktorki. Choć jej decyzja wywołała liczne kontrowersje, Brad cały czas ją wspierał.

Teraz Angie poinformowała o usunięciu jajników. Tak pisała w New York Times:

- Proste badanie krwi ujawniło, że noszę w sobie mutację genu BRCA1, która dawała 87-procentowe ryzyko raka piersi i 50-procentowe ryzyko raka jajników.


Teraz gwiazda już nigdy nie będzie mogła mieć więcej dzieci i w wieku 40 lat będzie zmagała się z objawami menopauzy. Mąż i tym razem stanął po jej stronie:

Zadzwoniłam do męża, który był we Francji. Kilka godzin później był już w samolocie. W takich momentach piękne jest to, że wszystko jest takie jasne. Wiesz, dlaczego żyjesz i co jest ważne. Taka polaryzacja daje poczucie spokoju.


Widać Brad jest w stanie rzucić wszystko, by potrzymać ukochaną za rękę.

Życzymy wszystkiego dobrego!

 


Jak Brad Pitt zareagował się na wieść o operacji Jolie?

Jak Brad Pitt zareagował się na wieść o operacji Jolie?

Jak Brad Pitt zareagował się na wieść o operacji Jolie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!