Jak Gwyneth Paltrow zareagowała na nagie zdjęcia Lawrence?

przejdź do komentarzy

Spodziewalibyście się?

gwyneth paltrow gwyneth paltrow/Fame/Flynet
Pozornie wydawali się szczęśliwym małżeństwem. W rzeczywistości było inaczej - po blisko 10 latach zdecydowali się na rozwód. Co ich do tego skłoniło? Plotki głoszą różne wersje. Mówi się, że oboje tak naprawdę żyli w wolnym związku i zdradzali się na prawo i lewo. Jest też historia o diecie Gwyneth Paltrow (41 l.) - Chris Martin miał ponoć dość rezygnowania z mięsa i zajadania się nasionkami. Są też tacy, którzy twierdzą, że Martin przeżywa po prostu kryzys wieku średniego. Tak czy siak, Martin wylądował teraz w ramionach Jennifer Lawrence (24 l.), o której jest teraz wyjątkowo głośno za sprawą wycieku jej nagich zdjęć. Jak na tę aferę zareagowała Paltrow?

Bardzo możliwe, że Lawrence wysyłała swoje roznegliżowane zdjęcia do Martina wtedy, gdy on był jeszcze żonaty. Zagraniczne media podają jednak, że Paltrow zbytnio się tym nie przejęła:

- Ograniczają się jedynie do spraw związanych z dziećmi. Ona nie mówi mu, co powinien robić w swoim życiu. Zależy jej jedynie na relacjach ojca z Apple i Mosesem - zdradził informator.


Mądre podejście?Jak Gwyneth Paltrow zareagowała na nagie zdjęcia Lawrence?

Jak Gwyneth Paltrow zareagowała na nagie zdjęcia Lawrence?

Jak Gwyneth Paltrow zareagowała na nagie zdjęcia Lawrence?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!