Jak internautki zareagowały na Olka Maślaka? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Czy młodszy Maślak też zrobi furorę?

rafał maślak rafał maślak/Instagram
Rafał Maślak pojawił się w polskim show biznesie "skądinąd" i w zasadzie z dnia na dzień awansował do miana celebryty. Zrobił tyle szumu wokół własnej osoby, że nawet dostał ofertę od TzG - miał zatańczyć w roli gwiazdy. Choć wielu nadal się sprzecza, czy prawdziwą gwiazdą jest partnerka Rafała, Agnieszka Kaczorowska, czy może sam mister celebryta.

Nie da się jednak ukryć, że "Maślakomania" trwa i jest to idealny moment dla Rafała, by wypromował młodszego brata, Olka. Szereg jego zdjęć pojawił się na instagramie Rafała.
SŁUCHAJCIE ! JEST SPRAWA To jest mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i.... brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne). Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił. Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem - możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem - Olek na pewno przeczyta PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting - napisał wczoraj Rafał na instagramie.Okazuje się, że fanek Maślaków nie brak. Dzisiaj celebryta składał fanom podziękowania. Maślak Junior "przyjął się" w sieci.

MAŚLAKOMANIA ? Moja wczorajsza prośba do Was, o zmotywowanie młodszego brata Olka, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Można mówić o prawdziwej Maślakomanii. Brat wszystko przeczytał i jest jak nowo narodzony. Postanowiłem mu pomóc - założyłem profil na FB -https://www.facebook.com/olekmaslakonline, do którego polubienia gorąco zachęcam i który będzie sam prowadził. Tyle mogłem zrobić, teraz już wszysto w jego rękach. Życzę, aby mądrze wykorzystał ten kredyt zaufania, jakim go obdarzyliście i 8 marca 2015 roku na Gali Mister Wielkopolski, pokazał się z jak najlepszej strony. W związku z tym, że mój brat będzie startował w konkursie, rezygnuję z bycia jurorem, gdyż wszystkich uczestników będę wspierał równo i dla Olka żadnej taryfy ulgowej nie zastosuję !


Który jest przystojniejszy?


Wczytywanie

SŁUCHAJCIE ! JEST SPRAWA To jest mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i.... brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne). Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił. Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem - możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem - Olek na pewno przeczyta PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting :-) www.RMlifestyle.com #hello #me #followme #happy #happines #pytanie #nadajesię #brat #brother #family #misterpoland #misterpolski #man #guy #polishboy #polishguy #polska #polishman #polishmodel #instaguy #instaman #instacool #instagood #motivation #motywacja #casting

Zobacz w InstagramieWczytywanie

MAŚLAKOMANIA ? Moja wczorajsza prośba do Was, o zmotywowanie młodszego brata Olka, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Można mówić o prawdziwej Maślakomanii. Brat wszystko przeczytał i jest jak nowo narodzony. Postanowiłem mu pomóc - założyłem profil na FB -https://www.facebook.com/olekmaslakonline, do którego polubienia gorąco zachęcam i który będzie sam prowadził. Tyle mogłem zrobić, teraz już wszysto w jego rękach. Życzę, aby mądrze wykorzystał ten kredyt zaufania, jakim go obdarzyliście i 8 marca 2015 roku na Gali Mister Wielkopolski, pokazał się z jak najlepszej strony. W związku z tym, że mój brat będzie startował w konkursie, rezygnuję z bycia jurorem, gdyż wszystkich uczestników będę wspierał równo i dla Olka żadnej taryfy ulgowej nie zastosuję ! www.RMlifestyle.com #hello #me #followme #happy #happines #pytanie #nadajesię #brat #brother #family #misterpoland #misterpolski #man #guy #polishboy #polishguy #polska #polishman #polishmodel #instaguy #instaman #instacool #instagood #motivation #motywacja #casting #go

Zobacz w Instagramie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!