Jak J.Lo dba o związek

przejdź do komentarzy

"Plotkują, bo nie mam dzieci."

jennifer lopez jennifer lopez/© Janet Mayer / PR Photos


Jennifer Lopez bardzo przeszkadzają plotki dotyczące rzekomego kryzysu w jej małżeństwie. Gwiazda uważa, że są spowodowane brakiem dziecka.

- Marc i ja oglądaliśmy niedawno film Ludzkie dzieci - mówi Jen w wywiadzie dla Glamour. - Jego przekaz brzmiał: "jeśli nie będziemy mieli dzieci, nie będzie dla nas nadziei na przyszłość". Może właśnie stąd biorą się wszystkie plotki o mojej ciąży.

Lopez przyznaje, że związek pomiędzy dwojgiem ludzi show-biznesu wymaga wielu kompromisów.

- Na początku małżeństwa wiele sobie wzajemnie obiecaliśmy, bo nasze kariery utrudniają wspólne życie - wyjaśnia gwiazda. - Nie pracujemy od ósmej do czwartej, bo gdybyśmy na to pozwolili, nasza praca mogłaby trwać nawet 24 godziny na dobę. Trzeba umieć organizować sobie czas i ustalić wiele zasad, na przykład, że będziemy podróżować razem, że jeśli ja pracuję, to ty nie pracujesz, a jeśli musimy pracować obydwoje, to ograniczymy to do minimum.

Lopez dodaje, że wreszcie jest naprawdę szczęśliwa i nie żałuje żadnej z decyzji, które podjęła w przeszłości.

- Wszystko, co mi się przytrafiło, musiało się wydarzyć - twierdzi. - Nie znaczy to oczywiście, że z każdej rzeczy jestem zadowolona. Ale po chwili myślę sobie, że przecież żadna z tych złych rzeczy mnie nie wykończyła. Gdybym mogła dać jakąś radę 25-letniej Jennifer, powiedziałabym jej, "Podążaj za głosem serca. Czasem może boleć, ale dasz sobie radę".

Czy to znaczy, że w przeszłości była bardziej wyrachowana?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!